Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz forguet #65504 üzenetére

    1. ha ennyire op, akkor ezzel kéne játszanod

    Igen ez amit felvetettél jó és már előre elgondolkoztam én is ezen, mert adja magát a kérdés, hogy tényleg akkor én miért nem játszom? Már próbálgattam egyébként és bennem van, hogy ki kéne mainelni és szétszedni vele mindenkit, csak - és ez már a 2. kérdésre átkötés- nagyon nem a stílusom ez a mindent vagy semmit, high risk high reward játék ami a hőshöz tartozik.

    2. Kata winrate-je 49,3% plat+ ban, silverben meg 48,8%.

    És akkor itt folytatnám, ahogy az előző bekezdést befejeztem, a magyarázat a winrétre az, hogy high risk high reward a hős. Vagy elkapod vele a fonalat és akkor egy legyőzhetetlen, counterhetetlen vadállat, ahogyan korábban is írtam, vagy nem kapod el, nem úgy jön ki a lépés és akkor meg teljesen useless... Van akinek ez bejön, én az olyan hősöket szeretem inkább amikkel akkor is hasznos tudok lenni, ha nem szereztem 3 killt az első 8 perc során. Illetve a winrét figyelésekor azért azt se felejtsük el, hogy mechanikailag azért egy nem könnyű hősről van szó, sokan próbálkoznak vele olyanok is, akik amúgy nem mainelik, lehet csak pár meccsük van vele, ezek azért eléggé le tudják húzni a statisztikákat. Viszont egy tényleges Kata main, akikről én is írtam, hatalmas pain in the ass tud lenni és azoknál tényleg az a legrosszabb a dologban, hogy nem látok lehetséges playt ellenük, nem látom azt, hogy na ha itt mondjuk ezt és ezt csináltam volna akkor túlélem vagy megölöm, hanem így oké, elfogadom a sorsom kb ennyit lehet tenni ha rádugrik.

Új hozzászólás Aktív témák