Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Callisto

    őstag

    válasz feri1014 #64213 üzenetére

    "Bocs, hogy belevau ebbe a vitába,"

    Nincs miért elnézést kérni. NP.
    Valóban ha könnyen elérhető. Ott van tarsolyban linkeli az ember, de mint mondtam csomó dolgot olvasok, barangolok a neten és ezt sosem úgy teszem, hogy majd biztos valaki hazugságot kiált és kelleni fog.
    Vannak amikre könnyen rákeres ismét az ember és linkelheti, van amire nem. Volt már példa, hogy 3 órán keresztül keresgéltem amibe beleakadtam csak hogy valakinek linkeljem aztán ebbe belefáradtam. Ez a reddites téma is olyan, hogy sehol sem futottam bele csak ott és megint megtalálni halál lenne. Meg se próbálom.
    Nekem édes mindegy ki mit gondol. Ezt az egész tesztelősdit sem azért csináltam, hogy bizonyítsak a RIOT "ellen", hanem kíváncsiságból. Nekem a védjegy (nem csak RIOT-é, más MOBA és online játék védjegye is hasonlókat tartalmaz), az egyéb játékokban alkalmazott manipulálási módszerek és az eredmény alapján lett egy elgondolásom.
    Ennyi. Nem fogok szélmalom harcot vívni egy RIOT, fanok vagy akármi ellen és itt is már többet fektettem bele, mint kellene.
    Ettől a játék maga élvezetes tud lenni.

    Még annyit hozzátennék, hogy nem jobb azt gondolni amit Kanczy például, mert kedvét szegheti (nem feltétlenül, csak lehetséges) a játékosoknak ha mást gondol és nem tud felülemelkedni rajta.

    [ Szerkesztve ]

    "A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

Új hozzászólás Aktív témák