Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim-Y

    veterán

    válasz Yodamest #61860 üzenetére

    Ha szerinted ennyire OPk, akkor jatszd oket. Hamar rajossz, hogy ezek a champek erosen hit/miss. Az egesz azon mulik, hogy aki ellen jatszanak lanen az milyen jatekos. Ha epp olyan ellen jatszanak aki fogalmatlan, akkor azokat megolik, megindul a snowball es igen, ha te mar ugy talakozol veluk a palyan, hogy el vannak feedelve akkor jogosan erezheted ugy, hogy tul erosek. De hidd el nekem a masik 50%-ban ha olyan jatszik ellenuk aki tudja, hogy a legfontosabb hogy ne feedelje el oket akkor pedig olyan mintha egy plusz minion lenne a palyan.

    Szerintem az sokkal nagyobb gond, hogy az assassinok tul nagy dmg-el rendelkeznek. En meg emlekszem arra az idore amikor Zed-et ugy kellett jatszani, hogy pokolni kellett az ellent kb 50% hp-ra, akkor mehetett az ulti E, dupla/tripla Q combo es ugy lehetett kill-t szerezni. Ma ez egy item utan mar baromira nem igy van. Talalkozol valakivel a palyan? Ulti, garantalt E, es ha misseli a Q-t akkor is 50%-ban biztos a kill. Szerintem tultoltak a dmg-et. Es ezt meg csak nem is en talaltam most ki, hanem a Riot is megeositette hogy igy van. De "ez jot tesz a jateknak". Na persze.. ezek az assassinok amik bevonzzak a jatekosbazis nagy reszet, ezek altalaban a flashy championok, ha ezek jo erosek akkor tobben jatsszak a jatekot ami nyilvan revenue-ben is jo a jateknak de bakker, azzal szemben nem fer akinek a jatek elejen semmi rahatasa arra, hogy 1-1 ilyen assassin mennyire lesz elfeedelve vagy sem.

  • kistusik

    tag

    válasz Yodamest #61860 üzenetére

    Yi:
    Botrk+Guinso azt helo világ. Kivéve ha van cc a teamben. Mert akkor reccsen a Yi. Teamfightban ha van esze az embernek akkor yi-t stunolja. És akkor hamar vége van.

    Yasuo:
    Szóval
    - Passiveja egy shield
    - Q cd-je attack speedel redukálható
    - W mindent elhárít kivéve Lux meg velkoz ulti, de azokat is felezi.
    - E 0cd
    - R után autómatikusan frissül a passive shield.
    - 2 item és 100%crit
    - Ha crittel +50% páncéltörést kap
    - És amit a legjobban szeretek, hogy 0 life stealel. És mégis 2 csapásbol maxra healelei magát. Assasinokat, rangedeket, adc-ket oneshotolja. Gyűlölöm. Játszottam vele. Infinity edge, statik shiv. És kész vége. Még magamnak mondtam hangosan hogy mi a fasz ez a hős.

    Diana:
    Hát ő az én mainem. S8 végén vele mászam ki bronzbol már amennyi idő volt, S9 ben pedig ugyszint vele mászam fel Goldba. 63%winratem volt vele 96 game alatt. De ez még rework előtt volt. Valoban 3 gombos champ, Q W R (rework előtt) és bárkit eltüntetett. Rework óta nem tetszik. Le is estem vele 32 game 43% winrate. Szoval Bronze, Silver op karakter. De goldban már simán counterelik. Szoval Bronze Silver climbing champnek mondanám.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák