Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grimm2015

    senior tag

    válasz nuke7 #59849 üzenetére

    Amikor 9hős van bent, akkor honnan tudod ki kit fog támadni? :D Persze az előtte lévőt... (baromira nem, pl blitz+ meg az orvgyilkosok)

    Tehát hiába teli manával támadnak, meg azt támadják "aki közel van" a csata elkezdése után SEMMILYEN BELESZÓLÁSOD NINCS A JÁTÉK MENETBE. Pl a katarina képességégét simán eltolja 1 ellenfélre, vagy még úgyis, hogy senki sincs már közelbe, kindrednél megint ez van, baromira nem mindegy mikor/hol ultizik, miss fortune is simán beultizik a semmibe, és még lehetne sorolni.

    Végig nézheted, hogy az idióta lövész akinek nincs már élete leszedi az összes egységed, mert "nem ő van a legközelebb".

    Annyi, hogy ha a végén már csak ketten vagytok, és több meccs is lemegy, megnézheted, hogy kit ütnek ki leghamarabb, aki fontos, és azzal helyet cseréltetsz egy kevésbé "fontosra".

    Az is vicc, hogy semmi értelme 3csillagos hősöket legyártani, inkább hátrány, mint előny, mert csak elviszik az aranyat, és annyival véletlenül sem erősebbek. A 4-5 osztályból szinte am is lehetetlen. + érdemes gyengén kezdeni, nem vásárolni hősöket, hogy kamatozzon az arany, és a vesztes szériára is kapsz aranyat, továbbá ha az utolsók közt vagy, akkor nagyobb esélyed van elvinni azt a hőst, amit szeretnél.

    Ami még undorító dolog, hogy dravenre túlságosan is érdemes építeni, mert ő piszkosul veri lefelé a hősöket, és a legtöbb körben mindig életben maradtak.

    Én most is azt mondom, hogy ide tudás nem kell, mert az RNG faktor akkora a játékban, hogy csinálhatsz bármit, ha az rng kibaszik veled, akkor bukta van.

    A Normál játékba én azt sérelmeztem, hogy nem kapok jó csapattársat/ellenfelet, itt meg azt, hogy nem kell a "tudásom" (az a kevés) a játék megnyeréséhez/elvesztéséhez.

    https://p1.picsto.re/drx7W.jpg

    Battlenet: Grimm#22690

Új hozzászólás Aktív témák