Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nuke7

    veterán

    válasz feri1014 #59818 üzenetére

    Pont ezt akartam írni :R

    (#59817) Gentlelelele: jó, tehát te nem olvasod el amit én írok, rendben :DDD
    én az elder scrolls legends-et írtam, ami egy CCG... Ott gyakorlatilag mindent tudsz tervezni, még kisebb az rng mint hearthstone-ban, mert vannak rúnák, prophecy, stb. Gyakorlatilag csak a kártya sorrendet nem tudod, de sok pakliból húzós képesség is van... HS-ben több az RNG, TFT-ben meg pláne.

    Ahogy írták előttem is, hiába tervezel bármilyen comp-ot RNG nélkül, ha nem jön olyan champ. :N

    Ezt a bekezdést meg valószínűleg gyenge értelmi képességeim miatt nem értem, meg tudnád esetleg fogalmazni máshogy..? :F
    "Hogy miért nem jön lvl1es hős late gameben? *Shrek meme* jó kérdés, mondjuk, azért mert ilyenkor megnő a 3as rankkal vagy afelett lévő hősök drop rate-je ? Remélem érted miért nem ad a játék stage 2ben Asolt vagy Dravent." csak lvl1-es hősök jönnek late-game-ben is, azokból is össze kell szedni hármat, hogy lvl2 legyen, és kilencet, hogy lvl3... nem értem, hogy mire gondolsz :(

    [ Szerkesztve ]

    https://youtube.com/user/nuke7

  • Gentlelelele

    aktív tag

    válasz feri1014 #59818 üzenetére

    Ez pont stage 2 közepéig van időd tervezni. Ha jó a creep stage , akkor okés, ha nem akkor lose bónusszal szét alázod a 30 élettel a 90 élettel rendelkezőt stage 4-5-ben :) eddig 2 példa is volt leírva itt a topicban erre :)

    Itt jönne elő, hogy tudsz alakítani az rng-n hosszabb vagy rövidebb távon. Amire rá lehet mondani, hogy rng függő, de ezt tudod befolyásolni, így számomra ez egy irányítható tényező.

    twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

Új hozzászólás Aktív témák