Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nuke7

    veterán

    válasz Gentlelelele #58715 üzenetére

    a riot-nak (és a lol-nak) ez a piac kerekítési hiba. Nem azt mondtam, hogy nincs értéke a magyar dolgoknak (nyilván nem azért van értéke, mert magyar, hanem mert jó - ha jó) hanem azt, hogy tudni kéne a helyén kezelni a dolgokat.

    A döntőt egy átlagos percben több mint kétszer annyian nézték mint egész magyarország lélekszáma - és 5 éve egy adott napon több mint az ország lélekszámának háromszorosa játszott. (2013-as adatot találtam gyorsan)

    Nyilván nem fognak olyan dolgokkal foglalkozni ami nekik nem éri meg, és emiatt nem érdemes kalimpálni, mert nem egy jótékony szervezetről van szó. Aki egy nemzetközi, globális játékkal játszik ne várja már el, hogy egy istenhátamögötti hely nyelvén foglalkozzanak vele miközben a készítők valószínűleg azt se tudják, hogy mi létezünk. Szerintem teljesen oké, hogy nem adnak hivatalos közvetítési jogot - ettől még ha olyan nagy a hozzáadott értékük a lolhungary-seknek akkor valószínűleg megtalálják a módját hogy shoutcast-olják a game-eket és nem fognak nézettséget veszíteni jelentősen. (bárki közvetíthet/kommentálhatja a stream-et szerintem a saját közönségenek, ez ellen nincs semmilyen retorzió ingyenesen hozzáférhetős a stream és streamerek csinálják is :U )

    https://youtube.com/user/nuke7

Új hozzászólás Aktív témák