Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darko_addict

    őstag

    válasz pengegyerek #58075 üzenetére

    Melyik lane-en voltál?

    Olvastam a guide-jét és később pötyögtem Nicrammal, worldwide #1 Urgot playerrel (Challenger divízió).
    Azt írta, hogy Urgot legnagyobb sebzésforrása a passzívja, ami lvl13-mon csúcsosodik ki és azzal akár full tankként is képes leolvasztani bárki HP-ját. E, Q, W és körbe kell táncolni, hogy mindegyik láb tudjon lőni.
    A kit-je (full kombója) nagyon manás, ezért óvatosan kell bánni vele, nem szabad pazarolni. Minél több manád és HP-d van (W-t erősíti), annál többször tudod full kombóban letámadni az ellenséget. Második full kombó után gyakran már jöhet az ulti, de pl. Teemo-nak elég egy is, megy a levesbe. Miután elkezdtem arra fókuszálni, hogy a passzívomat teljesen kihasználjam, jöttem rá, hogy sebzés helyett nyugodtan jöhet a tankosítás, nem vesztek sok potenciált, sőt. Kettő rúnám van, egy defenzív aftershockkal és egy PTA-val (átlag +1700-2500 sebzés). Aftershock meccs végére szinte semmit nem pluszsebez (összességében), de mikor E-vel átdobod, már lvl1-en pár mp-ig +70 armor és +70 mr-t ad, aminek hatására, ha az ellenség bepánikolva elkezd veled 1v1-ezni, szinte nullát sebezz, mert a W és az Aftershock kivédi. Jópofa! Ha Darius nem lvl7 400k mastery-vel, könnyű vele elbánni, mert beviszel egy full kombót, arrébb sétálsz, mikor minden CD letelt, mehet a következő kombó. Akkor van baj, mikor nagyon agresszíven játszik, vagy ismeri Urgotot és tudja, hogy ha lement a kitje, nem nagyon tud semmit csinálni. Ha elkezd futni előled, akkor nyert ügyed van, mert parás. Ha bátor, akkor taktikát kell váltani. :D Elég sok itemet használok neki, az első - mint nálad is -, mindig a Black Cleaver. Utána, ha tankosítok akkor AD/AP ellenfél/ellenségorientáció alapján item, majd kis sebzés és ismét tankosítás. Ha kicsit is érdekel, szívesen megmutatom, hátha megtetszik neked is.

    67 meccs alatt összejött stat (Silverben):
    4.40:1 KDA
    8.0 / 3.4 / 6.8

    U.i.: Nálam nem 0/11-es, hanem 11/0-ás Rengó ellenfél volt JG-ben 630 AD-vel. Sonámat egy ugrásból megölte, 1800+ sebzéssel. Felháborító milyen, ha el van feedelve!

    [ Szerkesztve ]

    Don't give up your dreams. Keep sleeping.

  • nuke7

    veterán

    válasz pengegyerek #58075 üzenetére

    hát igen, ez ilyen "móka" - nálam TF és Yi valsz premade-ek voltak, mindketten 0/11 körül végeztek, öröm volt nézni :D

    https://youtube.com/user/nuke7

Új hozzászólás Aktív témák