Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darko_addict

    őstag

    válasz nuke7 #55155 üzenetére

    Köszi a válaszokat!

    Branddel most farmoltam ki a LVL5-öt, amit supportként gondoltam a legegyszerűbbnek. Hát... :D Ahogy írja Nuke, vagy 7/0, vagy 0/7 lett a vége.

    Amióta így felfuttatták az igazi supportokat, vannak jó tárgyaik, jobban gyűlik az aranyuk, nagyobb szerepük van, egyre nehezebbnek találom az alapvetően MID-es AP Casterekkel való érvényesülést boton. Régen magamhoz képes brutál sok meccset játszottam boton Velkozként, folyamatosan jöttek az S-ek. Abban az időben jött az Assassinos peccs, így miden semmi esélyem nem volt, leszorultam az ADC mellé, aztán ott is ragadtam, mert bevált. De mostanában már nem vinném, hasonló lett Brandhez.

    Múltkor viszont játszottam barátommal pár környi Mordekaiser + Blitz kombót boton, ami poén volt. Azt olvasta róla, hogy régen bot lanere szánták, ADC kiváltására, ADC nélküli meccsekre. ADC-t nehezen lehet megközelíteni, ezért kell Blitz, aki hookol. Early nehéz, torony alá kell húzódni, de pár arany után, akit sikerült behookolni, az nem maradt életben. :D

    Don't give up your dreams. Keep sleeping.

Új hozzászólás Aktív témák