Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #53020 üzenetére

    Urgot azért nem egyszerű champ a körbejárása miatt, hogy a passzív kijöjjön minden oldalról (illetve ezt is majd kitanulják a játékosok, hogy nem szabad hagyni, hogy szabadon körbe járjon). Persze most még új, és biztos erősebb is, de fog ez még mérséklődni. Megvettem, hogy kipróbáljam, és egy meccsre elvittem, de nem nyűgözött le. Amúgy is top-os, ami tőlem legtávolabb álló poszt, és melós lenne elsajátítani. Ha már top-ra bedob, inkább Galio, hiába nerfelték folyamat, még mindig marha idegesítő, és full tankba is lehet vele sebzést osztani. Persze ha a csapatod az egy afk mellett nem vár meg téged a full tank Galio-t, és 3v5 beugranak megdögleni mire odaérnél, vele se érek sokat. :U

    Honor lvl3-tól jár kapszula néha, amiben van fix kulcstöredék, nagy eséllyel hős töredék, és kis eséllyel Medieval Twitch vagy Grey Warwick skin. Valamint aki lvl3 vagy fölött végez, az szezon végén kap majd valami jutalmat. Emellett ha te vagy az MVP, kövi meccs töltőképernyőjén lesz egy kis ikonod. (az meg más, hogy egy ilyen játékos volt legutóbb nálunk, mégis ő volt a toxic nálunk, nem tudom mire kapta előző meccsen azt a 3 honort)

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák