Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HoaryFox

    őstag

    válasz Kanczy #51748 üzenetére

    Az autofeed az nem választás kérdése, ha 2x-3x megkapod az általad kiválasztott 2 role valamelyikét, akkor automatikusan bekapcsolja az autofill-t és könnyen előfordulhat, hogy teljesen más lane-re dobja be.

    Nekem is a múltkor volt ilyen, bot/mid-et választottam és top-ot kaptam, illedelmesen megkérdeztem, hogy autofill miatt dobott top-ra és mid vagy adc cserélne-e velem.

    "A wikipedia nem tudományos lexikon, hanem egy multiplayer módú notepad." by Pikari

  • csipszikutya

    senior tag

    válasz Kanczy #51748 üzenetére

    1. Saját team, amikor megkérdem illendően, hogy akar-e valaki cserélni, ezt mindig abban az esetben ha midet kapok, többi rollon simán megyek, szeretek is és tudok is. Hogy mivel? Megkérdem, hogy akarnak-e cserélni, nagy a csend, senki nem ir, pedig nem az utolso mp-ben érdeklödöm. Aztán, ha netán nem ugy megy nekem a játék akkor én vagyok a szar, hogy nem adtam oda a midet :D
    2. Részben bizom a rendszerben, hogy nem midre fog bedobni mert ahogy a rendszer is irja, ott a legtöbb a várakozási idő. Próbáltam már, hogy supp-bot/junle néha top és 10/8x nem az elsö helyen választott rolet adja be. Tudok midelni, romolni nem tudok, nem szokott jol kijönni. Gyakorolni kéne, igen de nincs hozzá kedvem, elég nekem a többi 4.
    3. Parasztság igen, nem vitatom de nem vagyok olyan elmebeteg, hogy neki álljak feedelni direkt, arra vannak mások is. Szimplán jól esett és nem is lett megbánva, mert mondta aki ide adta a suppot mid helyett, hogy nem tudott volna ugy suppolni mint én... teszem hozzá én sem vagyok mondjuk egy Madlife supp, de még mindig fényévekkel jobb mint mid laner.

    Egyébként nem kisirom magam hsz szeretett volna lenni, kihagyhattam volna belöle ezt a részt, de benne maradt sajnos.
    Most látom, hogy a telefon nem rakta be a képet. a 81%os Sonám lenne a lényeg :B
    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák