Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz Cyberneko #50570 üzenetére

    Szóval, ha bewardolom a tf bokrait, akkor nem hal meg 13x 1 v 1-ben a Karma miatt? :C
    Tudtok még nagyobb hülyeséget kitalálni? XD Gyakoroljátok? :'D A cipő is király volt, de ez űbereli.
    Jungos sem látta tf-et, hanem kiment szépen tornya alól, semmit nem csinált csak elkezdett 1 v 1 -ezni a Karmával és meghalt. Ezen mit tudtam volna segíteni? Menjek le és fogjam a kezét, addig míg a teemo betöri topot, mert a tf nem volt hajlandó se farmolni, se savelni?

    Jim-Y: Neked köszi az objektív meglátást, valaki még ezek szerint látott már sok mindent, nem csak a mennyországot, ahol a csapattársak segítenek, nem szidnak, nem töketlenkednek.

    Robeszka5: Megnéztem én is az átlagokat, ne aggódj ott is vannak jó meccsek. ;) Egy szóval nem mondtam, hogy tökéletes vagyok, de hogy degenerált nem vagyok az is biztos vagy csak olyan mértékben nem, mint akik megfordulnak mellettem.

    És megsúgom, hogy függ attól is milyen csapatot kapsz. ;)

    [kép]
    Akik szerint Naut nem dmg-képes (csak supp itemmel)

    Alistar meccsen only 4 v 5 volt, a heimer nem akart lejönni midre teamfightba, csak azt hajtogatta, milyen fun a heimer. A csapat viszont bement tf-ba, szóval én ne menjek be, ne suppoljak, hanem álljak és nézzem végig. Érdekes felfogás. :U

    Fizz meccs: most gyakorlom, nem rossz champ, de mikor pingelek, hogy Kata eltűnt, eltelik fél perc és jelzi Kata 3-as gyilkosság, mert boton nem figyelik a kis térképet. :K Utána meg hozd le a fed Katát.

    Kanczy: Majd gyakorlom, ha lesz ki ellen. Úgy nem lehet, hogy le van az ember maradva két itemmel meg 3 szinttel, mert a többi lane eldurrantja.

    csipszikutya: "Mert ahogy nekem a kommentekböl kiderül, nem vagy jobb mint a feeder/afk csapatod." Ezt te sem gondolod komolyan.... :U Csapatharcba megyek segítek, sárkányt megyek segítek, szándékosan akkor feedelek havi 1-2x, ha már a tököm is kivan. Más azért nagyobb debil....

    Videót nem csinálok, mert nem fogok új kliensre csak azért frissíteni... :U
    Illetve, annyi hozzáfűznivaló azokkal szemben, akik fanyalognak, hogy ők is veszítenek:
    Igaz, hogy elveszti az ember a meccset, de könyörgöm sokkal jobban állok hozzá, ha van érte küzdelem, 35p szoros meccs után én is kiírom, hogy gg, ha jó a meccs, de elvesztettük valamiért. De mikor belépsz és a 3-15. perctől látod, hogy totál esélytelen, a 20. percben a 0/8-as csávó feladni meg nem akarja és szenvedsz, az fusztráló kissé....

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák