Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz kenwood #49894 üzenetére

    Nincs sok játékom yasuo-val, így nem tudom mennyire értem jól, de ha jól értem dolgokat:
    Most van szimplán 150 sebzés lvl5 E-vel, note szerint erre a 3. csúszástól jön 50%, azaz 225 dmg.
    Az új E 100-at sebez, erre jön az 50% bonus amivel 150, és a 20% AD (mivel erre nem vonatkozik az 50% bonus), ami tegyük fel 300 AD-s yas esetén (nem tudom mennyit szed össze full builddel) 60, tehát végül 210 sebzés.
    Persze ha nincs minion, vagy több ellenfél, hogy az E-vel csúszkálgasson, akkor simán 150 vs 160, ami viszont buff. De ha már csúszkálgat, akkor kevesebbet sebez. Közte meg, azaz második csúszásnál amikor 25% bonust kap a helyzet 187,5 vs 185, ami elhanyagolható különbség.
    Röviden csúszkálgatva kevesebbet fog sebezni az eddigieknél. Persze az megint más kérdés, mit számít az a 15 dmg.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák