Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #46558 üzenetére

    Én bekapcsoltam, mikor volt egy streamer custom game és bekerültem. De ugye az nem vérre menő játék. (mondjuk az külön történet, hogy sokan a (stream) chaten össze-vissza szidják a gyengébbeket, holott ki lett mondva, hogy bárki mehet, akár lvl30 alatti is, a móka a lényeg)
    Nekem amúgy nem okoz gondot, én nagyon nyugodt vagyok, legalábbis nem mutatom ki ha felhúzza az agyam a játék. Ha mások bénáznak nyugtázom, nem lehet mindenki pro. Ha engem szidnak, azt se kommentálom, én tudom, hogy megteszem amit tudok és kész. (korábban írtam mentséget ha volt, pl. nem volt manám, cd-s volt mindenem, ott maradni megöletni magam meg nincs értelme, de nem látom értelmét már megosztani) Persze írok, ha valaki fájdalmas dolgot művel, pl. az az Ashe aki ellenfél torony alá megy lőni azt, úgy hogy minion közelbe sincs, és meghal. De egy "omg Ashe..." komment és lezártam, report meg hasonlóak nem izgatnak, kivéve ha valaki toxic, szidja a többieket, annak megy.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Zolly444

    aktív tag

    válasz Yodamest #46558 üzenetére

    Én néha-néha használom, ha valaki flamel, mute, de van hogy elég jó poénok mennek, és néha-néha meg is dícsérek egy-egy szebb mozdulatot. Vannak akik normálisak, és elvégre ez egy játék, akkor miért ne beszélgethetnénk, viccelődhetnénk?
    Edit: Foci EB alatt mindig megbeszéltük, hogy ki kinek szurkol, és hogy Ronaldo rinyált ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák