Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz Yodamest #46156 üzenetére

    "Egyébként ezt olvastam is, hogy a riot ezen változtatni akar az assassinok frissítésekor. Azt írták, hogy az assassinok sebzése rendben van, viszont az nem vállalható, hogy az ellenfélnek nincs ideje lereagálni olyan hamar meghal. Eltolnak sorban (instant) minden abilityt és 100-0 0.5 sec alatt. Nagyon jó is lesz, ha ezt kicsit eltolják, hogy legalább két képesség aktiválása között legyen egy cd amíg nem tud skillt aktiválni (ilyen 0.1-0.2 secre kell gondolni, de ez már pont arra elég, hogy az áldozatnak legyen ideje egy gombot megnyomni)"

    Ez csak szerintem nem jó dolog mert alapjában változtatná a mechanikát , az egész játékban, és nem csak az assasinokra ertendően.
    Nincs semmi baj azzal ha valaki jól játszik és ilyen kombós skilles champel, , plusz ott van még hogy béna az ellenfél.
    Ha egy normális csapat, az első kill után nem feedeli tovább az adott op champot, akkor meg lehet fogni, és normálisat játszani. Csapat alapú játék, ha 5 ember hagyja az enemyt így elhúzni akkor meg is érdemli a vereséget.
    Szóval én azt mondom kellenek az ilyen champok is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák