Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sordoran

    addikt

    válasz Jazz #45525 üzenetére

    Igazából nagy taktikázás nincs nekem róla. Ezen guide alapján raktam össze, csak én 3 potit is veszek, mert 1 kevés lenne még. Ezen kívül lvl6-ig csak farmolom szörnyeket, és utána mindig ha van ulti nézek egy gank-et. Mivel nem mana alapú, így W-t spammelem lane-ek között. (Kindrednél még ez is gondom, de ha kék buffot önzőzöm, nincs azzal se gond) LvL 11-12 környékén már biztonsággal sárkányozok is solo-ban (továbbra is csak vakdraft, itt meg azért olyan csapat összhang nincs). Kifárasztás és Sújtás a kép idézői képességem, így van a mozgékony ellenfelek ellen is valami. Villantás nincs, de a W miatt amúgy is gyorsabb vagy, és az ultival ugye kiugrom, az már felár azzal. Ha lane-esed nem hülye, és jelezd neki, akkor sima kill.

    Most Kindrednél volt egy fura gank kísérletem, jeleztem Teemo-nknak, hogy megyek Ahri-ra, erre fogta magát és rá tolt mindent amit tudott, mire ténylegesen odaértem már Ahri 20% hp-n tornya alatt teleportált, Teemo szintén 20% hp-n menekült, cserébe megritkítottam a farmját. :U

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • saelin

    veterán

    válasz Jazz #45525 üzenetére

    Sajnos a cc-t nem használók junglerek nem egyszerűek, mert sokszor kell kergetni a prédát, ami jobb esetben azzal végződik hogy elszalad, de a rosszabbik esetben azzal, hogy egy csapatársa leszed. A legjobb megoldás amit én találtam, hogy mindig 100-ra töltött rage-el megyek gankelni, sárkányozni vagy lopni az ellenfél dzsungelébe, így mindig lesz menekülőutam/knockback a kezemben.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Jazz #45525 üzenetére

    Shyvanának ultija meg sebessége miatt nem feltétlen kell flash, van aki smite + exhausttal viszi, plusz ha masteryből viszed a summoner spell CDR-est akkor egész jól lehet gankelgetni exhausttal, meg amúgy se nagy a CD-je. Plusz ott van ugye a kék smite is. De általánosságban elmondható hogy a legjobb olyan lane-t gankelni ahol a társadnak van CC-je, mivel shyv-nek nincs cc-je ez nála különösen igaz. Viszont azért annyira rossznak se mondanám mert igaz CC-je nincs de sebzése az van, exhaust általában elég szokott lenni ganknél a killhez.

Új hozzászólás Aktív témák