Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Jazz #45012 üzenetére

    A mostani meccsemen is pont így jártunk, csak itt mi voltunk a gyengébbek. Evelynnel és Zeddel próbáltuk ölni sárkányt, de egy Amumunak sikerül ellopnia. Már itt fogtuk a fejünket, hogy lehet ez volt az utolsó csepp a pohárban (bot szinte el volt pusztítva és mid-ről is elvittek egy tornyot). A második sárkányt sikerült megölnünk egy top torony kárára, de ez már nem volt elég, sőt 2 sárkány is kevés lett volna, mert az ellenfél...
    1. jobban játszott és egy csapatként cselekedtek - pl amumu dragon steal.
    2. volt egy 5/0/5-ös Leonájuk, akit a feladásig sem sikerült egyszer sem megölni... ahogy a csapatásram mondta: "leona though as fuck" :DDD
    3. este van és ilyenkor bamba dög vagyok! :U

    Szóval jah, a sárkány nagyon fontos lett, de nem 100%-ig nékülözhetetlen. Ígyis-úgyis a jobb fog győzni.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • Yodamest

    addikt

    válasz Jazz #45012 üzenetére

    Sárkányt abszolút nem biztos, hogy a jobb csapat hozza el. De itt is meg kell különböztetni a dolgokat, mert van az amikor a jobb csapat annyival jobb, hogy no chance, ilyenkor már tök mind1, hogy a sárkány náluk van-e. Ami ténylegesen számít, az az amikor jobb az egyik csapat, de van esélye a másiknak is, na ilyenkor simán ellehet hozni a sarit.

    Az a lényeg, hogy objektumot objektumért, tehát ha ők nyomulnak a sárkányra akkor gyorsan meg kell indulni és elhozni egy mides vagy top tornyot. Ha bent vannak lanen és nem lehet előre lépni, akkor pedig lehet menni a sarira. Mindig van mit csinálni, csak hát csapat is kell hozzá sokszor. Lehet pingelni a többieknek, hogy 30 sec és sárkány van, így tegyük fel tőlünk 4 ember odajön és hiába jobb 1by1 az ellenfél, ha tőlünk meg max a jungler aki hívja mondjuk az adc-t. Ezzel már belehet húzni egy sarit.

    Pont amit írtam is tegnap példát hoznám fel megint: Tryndáztam és a csapatom szarrá feedelte az enemy Master Yi-t, ezért kihasználtam a lehetőséget, hogy a Yi rájuk vadászik és elhoztam zsinórban vagy 3 sárkányt. Közben farmoltam a saját és enemy junglet mint állat, így a végére erősebb tudtam lenni és lehoztam a meccset. Ha ott akkor bocsátkozom csapatharcba még a játék elején, akkor engem is csak bedaráltak volna, mert no farm no buff, item hátrány stb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák