Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz FoLey-v #41455 üzenetére

    Legfontosabb jungler rúna a tier 3-as flat armor kavics, legtöbb jungler hősnek azt kell vinni, nagyon sokat segit. További fontos rúnák a flat AD piros és quint, flat AP kék és quint, flat AS quint valamint a skálázódó kék MR. Ami még jó kavics az a flat armor Quint mert nagyon jó arányban ad armort, pl piros flat AD kavics 0,95 AD vs sárga flat Armor 1-et ad, ezzel szemben quintnél: flat AD 2,25 vs flat armor 4,26, tehát a flat armor quint nagyon jó kavics. Illetve tankos hősökhöz jó lehet még a sárga skálázódó armor meg a sárga skálázódó HP.

    Ez igy sok elsőre tudom de ezzel kb minden le van fedve. Ha konkrétan 1-2 hőshöz akarsz kavicsokat akkor nyilván nem kell ennyi, mondjuk a xin zhao-t elég sok féle képpen lehet buildelni, talán a legoptimálisabb a pirosba flat AD-t rakni, a sárgába flat armort, a quint-be flat AP-t, a kékbe meg vagy szintén flat AP vagy skálázódó MR.

    Másik alternativa ha a quintbe flat armort raksz akkor a sárgába mehet skálázódó HP vagy skálázódó armor, ez tankosabb lesz mid game-ben, de early gameben gyengébb mint az első verzió.

    Nemrég lehetett kapni Tier 2-es kavicsokat nagyon olcsón, nem tudom lehet e még kapni, ha igen akkor én először abból vásárolnám be ezeket, aztán majd látod hogy melyik hős mennyire tetszik, tier 2-es runákkal már elég jól tudsz tesztelgetni. Sárga flat armor-ból mondjuk lehet egyből a tier 3-at venném mert az a runatáblák 80%-ban kell. Jungleba, bot lane-re az kell, illetve ha top/mid-re mész és AD ellenfelet kapsz akkor szintén az kell, de ha AP-t kapsz még akkor is sokan visznek sárga armor kavicsot a minionok és a torony sebzésének csökkentése végett.

    (#41457) Beni97 valóban nem volt értelmük mert aránytalanul drágák voltak. Azonban pár hónapja nagyon levitték az árát a tier1 és tier2 runáknak, igy már megéri azokat rakni mert sokkal többet ér mint a semmi, illetve 1db tier 3 kavics árából tudtál venni 8-10db tier 2-es kavicsot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák