Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solad

    őstag

    válasz yabba #39509 üzenetére

    Már miért vinnék segítő karaktereket amikor 18-6 az elmúlt hét ADC ratiom? :D Pont azért kezdtem felkúszni mert eldöntöttem, hogy amikor csak lehet a legjobb roleomat játszom, ami az ADC, utána a supp.

    Igazából rankedet játszom csak, akkor is ha van kedvem koncentrálni meg akkor is ha épp ideges vagyok, ezért jelentős az ingadozás. Voltam mér goldban és bronzeban is, nem igazán érzek olyan borzasztó nagy különbséget hogy ki lehessen jelenteni hogy a "goldosok lehozzák". Season elején amikor platosokkal dobált össze, ott már éreztem.

    No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

  • bucketb0b

    őstag

    válasz yabba #39509 üzenetére

    Aki komolyan akarja venni a rankedet és előre is akar jutni látható időn belül szerintem legalább gold közepéig carryt kell vennie. Felesleges a nagy számok törvényére alapozni meg arra, hogy majd lesz (legalább 2 olyan) értelmes csapattárs, mint te akivel lehet playeket tolni teamfightban. Sokan 2-0 után azt hiszik, hogy már megvan a csapat carryje, mehet 1v2ben is, leütik 2x és vissza is jött az enemy csapat kb.
    Akit nem érdekel a ranked annyira, hogy zavarja hol van annak mindegy, de ha előre akarsz jutni, mert jól esik azt nézni, hogy s1 s4 helyett vagy g2 b1 helyett akkor carryzni kell. Sajnos nagyon sok világtalan van akik nem gyenge játékosok, hanem világtalanok és nem értik a játék lényegét illetve azt, hogy bizonyos karakterekkel hogyan lehetne összedolgozni, illetve ha van egy jungle ww a csapatban azzal nem a leona supportot kellene leultizni a teamfight kellős közepén.. vagy ha Kalista adc van akkor nem össze vissza dobálni a csapattársat az ultival..

Új hozzászólás Aktív témák