Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Evil Snowman

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Mottie #37690 üzenetére

    A leírás nagyszerű, mondjuk én a jó öreg Chain wardent viszem lehetőleg mindenhova vagy Morgana-t. Annyival viszont kiegészíteném, hogy szerintem a Sight Stone egy supportnál nem lehet opcionális item, hanem minden esetben első item kell, hogy legyen.

    Az oka igazán egyszerű (gondolom sokaknak nem lesz újdonság). Nagyon nagy szerepet kaptak az objective-k a játékban, ezért minél előbb kell, hogy legyen vision a drake pit-nél. Az ember nem alapozhat arra, hogy majd a saját jungleresed leszedi a crapo-t. Volt olyan meccsem, hogy az egész game alatt egyetlen egy alkalommal sem szedte le a saját jungleresünk egyik crapo-t sem (úgy látszik nem kellett neki a full free gold és health).

    Emellett, függően a lane állapottól vagy a saját tri-bush-ba menjen mindig egy ward, vagy a river bush-ba, megelőzendő a gank-et.

    Nálam így néz ki egy átlag Thresh game:

    Kezdő Item-ek:

    - Ereklye pajzs
    - 4 süti
    - 1 free ward (ezt is általában inkább a drake-hez dobom, ha eljött az ideje

    Első back (1300-1400 goldig mindig kinn maradok, addig safe play):

    - Sight Stone
    - Cipő
    - Maradékből poti

    A többi meg már a helyzettől függ.

    De ez csak az én véleményem, majd javítsanak ki a profibbak, akik jobban értenek hozzá. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák