Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JLHFans

    tag

    válasz Shamy #32892 üzenetére

    Köszi, pedig ahogy látom a ranked gamet még nem vették ki, akkor a januári szezonig lejátszott rankedek tehát semmit sem számitanak ?

    Amúgy az nagyon agybeteg ötlet, ha a 2 supp item és a randulin után bepróbálok Leonának egy hydrát ? :D
    Úgyis imádok 4 ember közé engageelni, és ha picit is okos az enemy akkor nem fokuszál rám mert tudják 1 mp múlva követ a csapatom, na most ezzel már talán megéreznék kicsit a jelenlétem, nem csak azért mert stunnolva vannak páran egy ideig :)

    [ Szerkesztve ]

  • mima1017

    tag

    válasz Shamy #32892 üzenetére

    Ja értelek. Hát igen a mi ligánkban vagyis ahol én vagyok, sajnos most bronze.. annyira ragaszkodnak a META hősökhöz hogy az néha vicces. Az egyik gyerek a legutóbbi meccsen azért hozta Morgana-t mert hogy látta a Diamond-ban hogy játszák. És az volt az első játéka vele... Én gondoltam egy merészet és elvittem ziggs-et midre. last pickkel. Szeretem azt a karit, igaz nem a legmobilisabb, de ha ügyesen játszol vele akkor lehet meglepetéseket okozni.

  • bucketb0b

    őstag

    válasz Shamy #32892 üzenetére

    És szerintem kevés játékos van Gold felett aki tényleg úgy is játszik, mostanában egyre többször azt veszem észre, hogy hiába kapok magam ellen Gold eleje vagy akár plat ellenfelet még sem játszik annyival jobban nálam, mint ami a 2 osztály között elvárható lenne. (és azt is kétlem, hogy ennyire sok ebay acc lenne vagy pedig csak simán funol a gyerek.. :D)

    (#32902) mima1017: Én is szeretem mikor Malzahar midezek és beválasztják ellenem Yasuot, mert ők láttak 3 stream meccset és már ők a királyok meg insta round carry Yasuoval :D 10 perc alatt 3 kill meg 1,5 torony meg is van szépen, ha a jungle nem véd neki :D
    mostanában a csapatomban olyanokat kapok, hogy az félelmetes.. premade bot elvisz Alistar supportot full apba se tank item se ward (még talán ingyenes sem) és várja a megváltást, hogy ő majd ha beugrik akkor carry lesz.. hamarabb szétszedik, mint egy midest, de ő még véletlenül sem épít supp vagy tank itemet neki, mert botok ellen bevált. Majd kioktatnak, hogy én vagyok a szar, mert miért építek off tankot Mordekaiserrel..

    egy másik téma
    Morde top: van valakinek ötlete, hogy tudnék carryzni vele? :D a top, jungle és esetleg a mid lanes ellen elvagyok, de az adcarry ellen semmi esélyem messziről szarrá szed. Vagy ne is akarjam megölni? (esetleg egy Thornmail) Bár ezek a 3/3 morde top kör tapasztalatok abból fakadnak, hogy Ali full ap supp és társaival vagyok egy csapatban tehát a csapatom inkább ellenem volt mint velem :D

    [ Szerkesztve ]

  • bigbadforty

    tag

    válasz Shamy #32892 üzenetére

    Teljesen igazad van, és az a baj ezzel, hogy mi átlagplayerek rákényszerülünk arra, amit a nagyok játszanak, mert ha nem mi pickelünk Lucian-t például, az enemy tuti fogja, és jelenleg top adc. Ha viszek egy graves-t vagy varus-t már reportolni akarnak, mert nem tristana-lucian-twitch trióból választok. A meta kérdése meg havonta változik, a Riot pedig havonta reagál erre, gondoljunk a Zed E képességének maxolására, Varus E maxolására korábban stb...Ziggs-et egyébként vitték high elo-n rendesen, rankeden is csak ő midezett azután. Amit elfelejtünk, hogy a pro teamek napokat összezárva ülnek, rajzolgatnak, taktikáznak, hogy mi lesz akkor ha ezt viszem azt viszem, és 12 órát gyakorolnak egy nap (Korea).

    Low elo-n a legjobb amikor az enemy malzahart pickel, mindenki írja, hogy majd quicksilver sash és ennyi volt malza, de úgyse vesz senki, ahogy full ad enemy team ellen se vesznek armort.... Ez a különbség a low meg pro között, ezért alakulnak ki mainstream champek.

    Azt mondom, hogy gold-platina divizióban nem kell pro szinten játszani elit taktikákkal, mert ott nincs jelentősége, diamondnál kezdődik ez igazán. Ez az én meglátásom.

Új hozzászólás Aktív témák