Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz Kanczy #30144 üzenetére

    Nem nevezném magam tényelg sebző lénynek, de a fenti staton láthatod, hogy igensok sebzést nyeltem be és kiosztottam azért egy tisztes damage-et, holott Phanteon nagyon kordában tartott earlyben. A build a következő volt: Boots of Swiftness, Warmog's Armor, Sunfire Cape, Locket of the Iron Solari és egy befejezetlen Randuin.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

  • Lokids

    addikt

    válasz Kanczy #30144 üzenetére

    Érdekes, pedig pár patch-el ezelőtt mindig bannolni kellett mundót, vagy valaki tuti behozta.

    Egy kis sírás: Második promo game... bár nem nagyon, de megint nyertük botot. 2 kill és 20 farm előnyünk van.
    Miden khartusunk 0-6 (10. percnél járunk még csak), toppon rengar 0-3 udyr meghalt a junglerbe (monsta ellen) 3. szinten elveszítve minden buffját. De a további játéka is ilyen volt. És ezek goldos playerek.
    Lissandra mikor lejött botra úgy tüntetett el full hp-ról, hogy spellt nem tudtam elnyomni, csak a shieldet, de mint forró kés a vajon úgy vágta át... Komolyan.. WTF???? A game módszeresen válogat, hogyha promo, akkor próbáljak meg a legnoobabb emberekkel nyerni? Ha botot is buktuk volna, azt mondom oké, ellen faszán játszik... De azt nyertük... Olyan szar így kikapni, hogy a saját lane megnyerve, de a midgameig el sem jutunk, mert már akkora a feed. :(
    Ja igen tudom... bennem van a hiba. :(

    De, hogy ne csak sírjak: 3. gameben adc-val kellett lennem. :) Lane fázist, éppenhogy, de 1 kill és dupla annyi cs-m van mint az ellen vayne (én tris). De ellen topot afk-ra verték, miden nida 1 hiteli már fizzt... wukong meg... lejött botra és turett alatt vertük be a kettőt... Legalább a második lossért kaptam egy nagyon könnyű gamet is.
    eddig 1-2 a win lose... még 2-t kellene nyerni. Szinte lehetetlen. :(

    [ Szerkesztve ]

    If you chase two rabbits you will lose them both.

Új hozzászólás Aktív témák