Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mottie

    őstag

    válasz kenwood #29462 üzenetére

    Igen, Silver I ként Gold II-III volt az ellenfeleim átlaga. ha kikaptam akkor 10-12 pontot vesztettem, ha nyertem 25-26-ot kaptam. Mivel a képességeim szerint voltam az ő szintjükön (azért volt ott az MMR-em) ezért átlagosan a meccsek 50%-át nyertem, 50%-át vesztettem és így átlagosan 2 meccsenként 14-15 ponttal feljebb kerültem (Igaz az MMR-em viszont stagnál) -> 50%-os winrate-tel simán kijöttem Silverből.

    Ha az 50%-os winratet a divízió MMR-jén produkálod akkor szépen egy helyben maradsz. Ha többet nyersz mint vesztesz akkor ugye nő a pontjaid száma, illetve az MMR-ed is (ez jelenti azt, hogy ott vagy ahova tartozol)

    Ugyanígy, ha nagyon lent van az MMR és SIlver V-ben Bronze III-IV -gyel kerül össze az ember, lehet, hogy a meccsei 75%-át megnyeri, de mivel a győzelmekért fog 10-12 pontot kapni, míg a vereségekért 25-26 veszteség. Így feljebb jutni csak nagyon lassan elhet, ellenben a 75% winrate miatt az MMR szépen növekszik.

    -> Én pl ugyanolyanokkal kerülök össze, mint Silver I-ben (durván, kicsit magasabb azért az MMR-em most), de még így is többet kapok győzelemért mint amennyit vereségért, ergo feljebb lenne a helyem (és amint vége a vizsgáimnak és lesz időm játszani feljebb is kerülök majd :) )

    @Winnerboy: Hát szép bug mindenesetre. Jelenteném supportnak (vagy reddit megfelelő topic)
    -> A Zed ult + gapcloser bug nagyon szép pl:

    Ha abban a pillanatban ahogy Zed ultit használ valakire az használ bármilyen dash-t, gap closert, stb, Zed elteleportál egy random helyre a pályán.

    Be Victorious!

Új hozzászólás Aktív témák