Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GabN73

    addikt

    válasz sasa311 #201 üzenetére

    igaz nem a best,de ezzel megtanulsz mordeval játszani. 2 hétig ezt használtam,utánna áttértem invicire és láss csodát "legyőzhetetlen" lettem.Iceman guide arra jó hogy megtudd hogy mire képes morde és meddig lehet vele elmenni. Tehát 2v1eket simán kell hoznod. :K

  • Iron Funeral

    őstag

    válasz sasa311 #201 üzenetére

    3 sunfire??? Egy még oké, de 3...
    Amit linkelt teljesen jó guide, kis eltérésekkel én is hasonlóan buildelem, rúnáknál MPen+MR(vagy CDR is tökéletesen megteszi)+Dodge(HP reg. is tökéletes) 1MPen quint,1 flatHP quint és 1 MR/CDR quint, masteryknél meg 9/21/0, ignite+ghost kombóval.
    Kezdesz egy Regrowth Pendanttal+hp pot(ebből könnyen lehet Doran's shield, ha tudod hogy physical enemy lesz a lineodon), csuka általában Merc. Tread, de ha nagyon gány enemyket kapsz (amire nem sokszor volt példa nálam) akkor egy Sorc. Shoes is bevállalható. Aztán jöhet a FON, Phage-> Mallet(permaslow+ghost is beadja ;) ). Továbbiakban változó, hogy mi kellhet, de egy Abyssal Scepter és/vagy egy Atma's Impaler mindig jó választásnak tűnnek. HP stackelés (különösen Warmongs-al) meg szimplán gyökérség, arra van a shield, hogy legyen plusz 600(?) HP-d és közel instant "regen" (Siphon nagyon, ismétlem nagyon jól tölti, egy fightban meg Creeping Death sokat segít a shield fenntartásában). A shieldet nem fogja tölteni sem a Warmongs sem a Sunfire, ráadásul ezek csak egy újabb okot szolgáltatnak az enemynek egy MBR vegvételére (Kog'Maw ismerős?).
    Skill order lv6-ig valahogy úgy néz ki, hogy: E Q E Q W R, ezek után Siphont kimaxolni ás a másik kettőt párhuzamban húzni, ultit amikor lehet akkor fejleszteni. Mondjuk 6-os szint után a Q és W húzása nem feltétlen ilyen szabályszerű mindig, tudok másokról, akik máshogy csinálják, és úgy is jó, viszont az első hat szintre a fentebb említett sorrend a legjobb.

    Én pl. ebből a guidebol indultam el anno (előtte én is csináltam a Warmongs-os buzulást, meglehetősen kevés sikerrel... ) Az irónia kedvéért ő másként lépteti lv6 alatt a skilleket :)) Lehet, hogy úgy jobb is, majd kipróbálom még lehetőleg a rework(szvsz. nerf) előtt :DDD

    Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

Új hozzászólás Aktív témák