Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz ludi85 #2239 üzenetére

    Az IPS panel miért ennyire kritérium?
    Ha már közel középről nézik, akkor bármelyik LCD jó.
    Én egy 32"-os TV-t vettem monitornak a 27"-os Samsung (ugyancsak monitor/TV) helyett, (LG 32LF5610) elég jó a válaszideje, FPS-re is teljesen OK.
    Egyetlen dolog volt vele, amikor odatettem a 27"-os monitor helyére, akkor pixeles volt, ~10cm-rel hátrébb (fali tartóra rakva) viszont már tökéletes, és TVzni is jó, bár erre nem használom szinte egyáltalán.

    Én egy percig sem gondolkoznék, gondolom nem FPS-t tolnak rajta, hanem netezgetnek meg esetleg filmet néznek, arra meg bármelyik TV megfelel, 32 vagy 40 colos. Amiért itt kérdés szokott lenni, az az inputlag, de netezés közben viszonylag ritkán fordul elő, hogy ez gondot jelentsen.

    De pl a hálóban nekünk van egy 40-es Samsung, annak nagyságrendekkel szebb a képe mint az LG-nek, és érdekes módon közelről sem pixeles (feleségem laptopjával összekötve).

    Én a helyedben vennék egy jobbacska 32 colos TV-t, tökéletes lesz monitornak is, ha nem hardcore játékosok, nem fog feltűnni. Ha sok sportot is néznek rajta, akkor meg 100Hz-es paneles legyen minimum, ennyi.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák