Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • burgatshow

    veterán

    Sziasztok!

    Remélem tudtok nekem okosat mondani az alábbi témával kapcsolatban.

    Anno június elején váltottam a UPC-nél a STB-ről CI+ kártyára. A TV készülékem egy Panasonic P42S30E plazma jószág. Hibátlanul működött bő egy hónapig, amikor is egy firmware upgrade után a CI+ kártyára folyamatosan azt mondja a TV, hogy nincs behelyezve.

    A CI+ kártya szerintem jó, volt másik készülékbe bedugva, illetve a menüböl is amikor rámegyek a CI+ menüre és kiiírja, hogy nincs bedugva, de a menüben maradva kihúzom, majd bedugom a kártyát, akkor kiírja a TV, hogy behelyezve, de amint ki- majd visszalépek a menüben, újra azt mutatja, hogy hiányzó modul.

    100 százalékosan nem vagyok természetesen meggyőződve arról, hogy a szoftverfrissítés után romlott el, csak nagyjából egybe vág a két dátum, mert olyan baromi sűrűn nem nézek TV-t (pontosabban az esetek 99%-ban konzol illetve filmnézés külső HDD-ről).

    A TV-ben egyébként minden más hibátlanul működik.

    Ami nehezíti a dolgot, hogy a TV garanciális, edigitalban vettem alig kevesebb mint egy éve, viszont a szervízkönyv az nincs meg és persze amikor átvettem a készüléket, pont nem néztem meg, hogy megvan-e.

    Szerintetek mit tudok tenni. Az edigital-os számlám megvan a vásárlás dátumával együtt.

    Köszönöm a segítséget előre is.

Új hozzászólás Aktív témák