Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • umbibumbi1

    tag

    kiderült,h valóban a mágneses tok miatt zavarodott meg,attól voltak az újraindulások.
    a vezetékes headset minden formáját kerüljétek,mert az gyilkos.
    erre én azt találtam ki,h kipróbálom bluetooth-os formában a dolgot.sokat nem akartam erre már költeni.
    szóval a lazer mellett döntöttem...gondoltam legalább a párosítással se legyen akkor már gond.
    valóban nincs gond,összepasszol mint fluor gyerek legoi,kapcsolódik és a hangminőség is tiszta volt az alatt a rövid idő alatt amit próbálkoztam vele.mindössze annyi,h kicsit halk,tehát ha zajos háttered van akkor nem mindig lesz nyerő.amúgy asszem nem volt más probléma.
    a headset üzemideje is elég kecsegtetőnek tűnik.300/8 óra.ha ennek a fele igaz már elmegy.

    nálam a telefon viszont még mindig kifagy ha a slot 1-be teszem a simet.hülyét kapok tőle.
    felismeri,van mobilnet,de hívásnál meghal.kimenő és bejövőnél is.segítsetek már,hátha vki tudja mi lehet a bibi.
    a beállításokat nem piszkáltam meg,tegnap kicseréltettem a kb 6-7 éves simet.azt hallottam,h ettől meg kellene gyógyulnia.nos,ez nem történt meg.
    kipróbáltam másik készüléken is,ugyan ezt produkálta.tehát összesen már 3 készüléken jártam így.
    biztos nem szereti a telefonszámom:)
    az üzemideje tényleg jó,kalimpáltam rajta egész nap,de 30% így is maradt.és ment a net,wifi és akkor gondolom mostantól a bluetooth is fog.arra még kíváncsi leszek.

    ha tudnátok tippeket adni a kifagyásra nagyon hálás lennék,mert gyakorlatilag ez az utolsó komolyabb problémám jelenleg.köszi,hello

Új hozzászólás Aktív témák