Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aLávaló

    csendes tag

    válasz barnam_ #325 üzenetére

    Szia!
    Ha visszaolvasol emlékeim szerint irtam már ide. Nekem augusztusban lesz 2 éve hogy megcsináltam a szememet az Optikmed-nél. Nem bántam meg, érzésre tökéletes a szemem!Vizsgálat tavaly volt akkor 100%-nál jobb volt mindkét szemem és most is olyan.
    Nekem nem volt nagy dioptriám de a tiéd sem nagy érték.Ha minden sikerül akkor neked sem kell majd szemüveg de ez egyén és műtét függő. Nagyon fontos hogy jól kivizsgálják a szemed ezt az Optikmed-nél nagyon profin végzik, bár mindenhol komoly vizsgálatok vannak.Ha kitöltöd az oldalukon lévő tesztet akkor ingyenesen megvizsgálnak(régen ez 5000Ft volt teszt nélkül).Vidéken nem tudom milyen klinikák vannak mert mint minden Magyaországon Bp-n található meg(vízfej).Én őket tudom ajánlani de lehet hogy máshol is sikerrel jársz(én elfogult vagyok szerintem, okkal).Bár nem a legolcsóbbak.
    Műtéti fajatákról itt is olvashatsz de az index Lézeres szemműtét topikja is hasznos!Minden műtétnek vannak előnye és hátránya nekem az utobbiból is rendesen kijutott de ez csak 3-4 nap volt.
    Ha van kérdésed még tegyed fel De ez egy olyan téma amiről oldalakat lehet írni, én is 2éve minden szir-szar információt begyüjtöttem és utána döntöttem.
    Egyelőre ennyit a Google legyen a társad :)

Új hozzászólás Aktív témák