Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • annulus

    aktív tag

    válasz Ariadne #1017 üzenetére

    köszi :)

    az értékeket szorozd be 100-al, és megkapod, hogy hány százalékosak a szemeim.

    a műtét során a kellemetlen az volt, hogy amikor a jobb szememmel elkészültek, és a bal szememre tértek át, utána problémáim akadtak a jobb szemem nyitvatartásával (megijedt a szemgolyóm, és inkább elbújt volna :D), ami meg ugye azzal jár, hogy valamennyire hunyorítasz a másik szemeddel, az pedig nem jó, lévén, hogy el kell lazítanod..de erőt vettem magamon :)

    fényérzékenységtől szerintem nem kell túlságosan tartani, bár nyilván egyénfüggő, én megúsztam.
    első nap a kísérőmnek a batyin mondtam, hogy nyugodtan menjen haza, köszönöm a segítségét, de ez sokkal jobb, mint amire számítottam..na ahogy lementem a metróba utána, rögtön kijött minden bajom..taknyomnyálamkönnyem egybefolyt, és nem nagyon tudtam nyitvatartani a szemem :)
    viszont én az összes kontrollra bkv-val mentem, a műtétet leszamítva ráadásul egyedül..
    napszemüveg fel, és amikor nem mozogsz, pl. leülsz a bkv -n, akkor szem becsuk..így megtudtam oldani a dolgot :)

    a lézertől pedig nem kell tartani, én kifejezetten élveztem is :)
    tiszta diszkó feelingem volt..láttam mindenféle színeket futkározni..piros, sárga, kék, zöld..nekem tetszett, szép volt :)

Új hozzászólás Aktív témák