Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RolanG

    csendes tag

    Hali, én is nézegetem majd ezt a topicot. 2-3 napja kezdtem csak a játékot, lemaradtam a startról. Most 22-es vagyok. Ezt a videót esetleg csekkoljátok le, impozáns kis bázist épített a tulaj, van benne pár jó ötlet:

    https://www.youtube.com/watch?v=rwZg1Z_grys&app=desktop

    Stevan, a facebook csoport szerintem jó ötlet. Nem akarod zárt csoportá tenni, hogy tudjunk esetleg posztolni meg beszélgetni frissítésekről meg egyéb témákról? Nyitott csoport esetén ez kicsit problémás.

  • RolanG

    csendes tag

    Nos igen, a játék jelenleg csak annyit tesz lehetővé, hogy szépen kiépíts magadnak egy bázist ugyan azt a néhány helyet farmolva. Reméljük hamar fentebb kapcsolnak bétáról. Motorra és ATV-re úgy tudom kár időt, nyersanyagot pazarolni, egyenlőre nem lehet őket befejezni, egyik elemük még nincs a játékban.

    Hadd adjak én is tippeket:
    - Az egyik legfontosabb! Ne legyél belépve a bázisodra amikor jön a Horda! A karakter maradhat ott, de a játékot érdemes offolni a csatára. Ha a bázist nézed amikor megérkeznek akkor mindegy milyen erődítményed van, lenullázzák teljesen. Ha off vagy akkor csak 1db fal vagy ajtó fog hiányzoni.
    - Bogrács főzögetést nem javaslom senkinek, mert hatalmas fa pazarlás. A kezdetekben a nyers répa majdnem ugyan annyit ad mint a sült hús, mégis ingyen van úgymond. Később esetleg lehet szárított húst is használni, kicsivel többet ad és nem kell ahhoz sem fa. Répa "főzelékkel" kár bajlódni, ugyan annyit ad mint a nyers répa = fa pazarlás.
    - Folyadéknak a víz a legjobb. Ha van 5-6 palackkal és megépíted a csapadék befogót akkor örök vízellátásod van. Ha megittad, az üres palackokat berakod tölteni, másik 2-3 -at magaddal viszel, stb.
    - Csapdákat egyenlőre felesleges építeni.
    - Craft pontokat óvatosan kell költeni mert limitált a megtanulható receptek száma, szinttől függően. Resetálni lehet micro transaction creditért, szerencsére az elején ad a játék egy keveset.
    - Alfa barakk megéri, nem védi semmi. Bravóban vannak zombik.
    - Végül pedig, a lezuhant repülőt csípjétek el ha egy mód van rá, elég sok jó cuccot ad. Tegnap előtt kétszer is fordulnom kellett hozzá.

    Legnagyobb hiba szerintem, hogy az épület darabokat nem lehet mozgatni úgy mint a berendezési tárgyakat. Ebből később még sokaknak lehet kellemetlensége.

    Bocs a hosszú hsz-ért.

  • RolanG

    csendes tag

    válasz hazger87 #9 üzenetére

    Hát akkor ne packázz a dagad zombival amíg nincs jó felszerelésed. :) A játék elején bőven elég a két zöld területet farmolni, azt ruha nélkül is lehet egy deszkával vagy egy fáklyával.

  • RolanG

    csendes tag

    Bunkerek számítógépeihez egyenlőre nincs kód a játékban. Sok pletyka kering róluk a neten, nem érdemes velük foglalkozni egyenlőre, 100% hogy nincs kód a számítógépekhez.

    Bőrrel, kőfejtő asztallal stb kapcsolatban én úgy vagyok, hogy minden nyersanyagfeldolgozó állást meg kell építeni, későbbi fejlettebb tárgyakhoz már a nyersanyagok fejlettebb formáját fogja kérni a játék. Noha LvL50 feletti dolgokat nem nagyon lehet már legyártani mert sokukhoz kellene olyan nyersanyag ami egyenlőre elérhetetlen.

    Farmol valaki piros zónát? Én narancssárgát szoktam főként vasért de különlegesebb tárgyakért az sem mindig éri meg sajnos. Oda már kell ruha illetve alapszintű fegyver is, de nem mindig tudok olyan értékű cuccot elhozni hogy megérje. Az inventory mérete miatt piros zóna lehet meg sem éri...

  • RolanG

    csendes tag

    válasz Stevan87 #15 üzenetére

    A jobb felső piros pine woodban elvileg ritkán van big one. Egy kövesre pedig javaslom ezt a videót, hogyan kerüld el a big one -t. https://www.youtube.com/watch?v=LjaAWnJToho

    Én még mindig nem látom értelmét pirosat farmolni. Végig néztem sok lootot és gyakorlatilag majdnem ugyanazt dobja mint akár egy zöld terület. A támadi AI playereknél néha hasznos cucc is akad de rengeteg nyersanyagba kerül kitakarítani egy piros zónát, ruha és fegyver kopás, kötszer stb... elhozni meg alig lehet valamit.

    Amúgy a héten jön egy nagyon update, bele kerül a játékba a motor, úgyhogy készüljetek rá. :)

  • RolanG

    csendes tag

    Van magyar facebook csoport, mint ahogy a téma indító írta is. Sajnos nem zárt, így csevegésre nem nagyon van mód.

    Multi még nincs a játékban. Béta nyitása óta (2 hónapja) nem került be újdonság sajnos.

    Nem hiszem egyébként, hogy lesz valami ebből a játékból. Inkább csak pénzgyűjtő béta játék, túl nagy falat ez a fejlesztőknek. Kár érte.

Új hozzászólás Aktív témák