Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • togateam

    senior tag

    válasz jksx #399 üzenetére

    Szerencsére mások az igényeink,engem az Android semmiben nem tud kielégíteni.Mobil telefonon fontos funkció egy hang hívás? Mivel én Ericsson GH 337-esen szocializálódtam nekem nem fontos.Én megtudom keresni a listában akit felakarok hívni,de álltálában az utolsó 100 hívásban azért benne van :) És külön gratulálok a hanghívásnak mondjuk a 3-as metrón :) vagy akár zugló felsőn.Zene lejátszó?Nem igazán egy tablet vagy egy telefon a zeneközpontom ( Yamaha Rx-V-650) de ha zenét hallgatok akkor is csak rádiót,(ebben aztán nagyon jó az android ugye? ) Meg ha nagyon olyat akarok ami nem fogható akkor Tune in. Egyébként a részemre egy tablet csak 10"-os lehet ,ami ennél kisebb az kukába való.És mint látható a Lark Win 10i bizony billentyűzettel van szerelve tehát máris laptop, és csak 90 deka(most mázsáltam meg onnan tudom) :) Egyébként épp most üzemeltem be nyomtató szervernek (1 színes/egy mono és 4 gép) és időjárás állomás vezérlőnek( a másik 10" tabom) (azért az androidal próbáld meg csak mondjuk a nyomtató szervert) és 15 Wattal máris kiszolgáltam minden hálózati nyűgöm.És egy pc+monitor helyett csak egy tablet van az asztalon!
    Tehát mindenkinek mások az igényei :)

    [ Szerkesztve ]

    A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

Új hozzászólás Aktív témák