Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • togateam

    senior tag

    válasz tibor72 #379 üzenetére

    Ez elég normális eredmény,mivel usb 2.0-ás az olvasó benne így a maximális elméleti sebesség 30MB/s.
    A 48Mb/s az usb 3.0-ra értendő.
    Meg ne feledjük hogy ez a készülék csak 60.000 forint.(10i WIN) Azért a hasonló gépek bizony 100.000 körül vannak,azért ennek látszódnia kell néhány dologban. Őszeségében jól használható a célnak megfelel (utazás közbeni használat,a megszokott windows programok/játékok használta ) van teljes értékű fizikális billentyű 2 egér gombbal,(ettől máris laptop) 10 " tablet,(hiába van smart tv-m azért az ágyban gyorsabb a youtubon keresni és wifin átlőni a tv-re mint a távkapcsolóval szerencsétlenkedni :) ) Windows 10 oprendszerrel (szintén a filmek+tv program wifinin lövi a tv-re akár a 3D-s filmet is ,nagyon királyság :) ) és ajándék officével. Ha így összeadom még én kaptam pénzt hogy megvettem :)

    A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

  • togateam

    senior tag

    válasz tibor72 #379 üzenetére

    A sebességosztály az SD szövetség hivatalos sebességmérési mértékegysége az SD kártyák számára. Értéke 8 Mbit/mp, és a legjobb töredezettség-mentes állapoton alapul, amikor nincs memóriaegység lefoglalva. 10. osztály:garantált legkisebb adatátviteli sebesség: 80 Mbit/mp (10 MByte/sec)
    6. osztály:garantált legkisebb adatátviteli sebesség: 48 Mbit/mp (6 MByte/sec)
    4. osztály:garantált legkisebb adatátviteli sebesség: 32 Mbit/mp (4 MByte/sec)
    2. osztály:garantált legkisebb adatátviteli sebesség: 16 Mbit/mp (2 MByte/sec

    A leggyorsabb lehetőség : togateam@gmail.com ez mindig csipog.

Új hozzászólás Aktív témák