Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    Sziasztok.

    Egy fontos kérdésben lenne szükségem a segitségetekre.
    Az lenne a lényeg hogy elromlott a gázüzemü vizmelegitönk.2 éves épp hogy mult gari nincs 90eft lenne a javitása.:( 114eft ujan,nyilván nem javitgattatom már az hogy megmondták 90k a javitása 12eft ba került kiszállásal együtt.
    A lényeg az lenne hogy megvegyem megint ezt a készüléket?csak féle töle mi lesz ha megint beszarik 2 év mulva.Viszont ehhez van meg minden kivezetés stb..Mert mivel akkor vezettük be a gázt amikor vettem a vizmelegitöt igy csak zárt rendszerü turbos jöhettet szóba.Nem lehet kéményes,falátöréses.Gondolkoztam rendes éjszakai áramos megoldásban mert ugye ott kb 40k a bojler.Viszont nincs csak nappali áramos ora.Igy mire megcsinálom a másik orát,vezetékelés uj doboz,stb lehet többe jön ki.Van egy harmadik megoldás ez .Itt nem kell nagy szaktudás csak falra fel vizet neki és kész,kb 70eft ez is olcsobb min115eft Ez vonz a legjobban,csak itt meg attol félek hogy mivel nappali áramos nem fog sokat fogyasztani? Van aki esetleg ilyet használ?felhivtam az aristont azt mondták egy sika bojlerhez képest 25% kevesebbet fogyaszt viszont az éjszakai áramos még mindig olcsobb.Szóval mit tegyek?megveszem a régi gázost?vagy beruházzak a lentebb linkeltre? vagy hosszabb távon gazdaságosabb lesz a gázos?Az a baj nem tudom mennyi a fogyasztás.Köszönöm a válaszokat.,,:R

Új hozzászólás Aktív témák