Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz Kidus #9 üzenetére

    akkor egy kis kiegészítés : tervbe volt véve az alábbi meló
    szobák átépítése, átméretezése, járólap lerakás, csempézés fürdőben konyhában előszobában, szobákban ablakcsere, parkettázás, festés, bútorozás, ez 2-3 milla, ennyi keret volt rá

    kőműves : ferdén rakja a falat, bontsa le, csunyán rakja a csempét, bontsa le, 1 centit dől a fal csunya miatta a fuga, javítsa ki, ezek az 1 hetes kőműves melóból 3 hetes hónapos munkát csináltak, és mondom, most is ugyanazon a falon 3 szinű ! ! ! fuga van fenn, ugyanabbol a márkábol, kiváncis volnék h tudta elbaszni, eggyik fele rozsdabarna a másik meg b-s színű, a járólapoknak 5 dbnak le van törve a sarka, annak ellenére h 2 napot elbaszott arra h cserélje a lapokat, még mindig van 5 db hibás és egy megkarcolt, és mind le van fugázva, látta, elsimlize, ez ilyen
    most jött ez az ablak is, alapanyaggal, szerelésse, tartunk több mint másfél millánál és rondább a lakás mint volt komolyan mondom......anyám naponta kap sírógörcsöt, most plusz pénzben másik kőművest fogadni aki javít és csempéz, másik céget keresni valoszinuleg aki legyártja az ablakokat mert ennek sztem hitelbe már nem adnak oda semmit, az is plusz utána járás, és 21 ves fejjel én is lassan már beleőszülök a naponta veszekedni midenkivel mert nem képesek a rohadt tróger szakemberek azt csinálni amit mi kérünk

    ja és még hab a tortán, 2 hónapja 2 hetes szállítással legombolt egy bolt tőlünk 50 ezer ft előleget ajtó beszerzésre pestről lerendelve kiszállítva.....2 hónapja hetente 3x megy a kurvaanyázás, mert a faszi beígéri h idetelefonál akár megjött akár nem, mégsem hív, hétfőn viszont oda mostmár személyesen megyek be verőlegényke és ha nem perkálja le helyben az 50 et, akár megjött akár nem az ajtó, rendőrökre való tekintet nélkül én agyonverem azt a szarházit

    és akkkor ha az embernek 4 szakemberből 3mal kurva sok problémája van akkor kérdem én tényleg ennyire szarban van az építőipar ?

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák