Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz viharhozo #40 üzenetére

    sztem a történetem ugy kezdődik h első ízben az előre megállapított összeget kérte, és a szerelés napján kellett volna kifizetni a fennmaradó összeget...na ezt nem kapta meg

    Sajna avval kellett volna kezdeni, h leszamolod a buko/nyilo ablakokat.
    ezt is írtam, hogy ősök leültek, kiszámoltatták vele mik a hiányzó részek árai, levonták a helyszínen rendezendő összegből, illetve másodszori leülés után miután láttuk az ablaktípus hibát, meg azt is levonták ami a rosszul szállitott ablakok ára, így lett az h a hapinak tegnap egy forintot nem adtunk, mert amit ki kellett volna csengetni az körül a hiányzó és hibás részek ára

    nem hagyod, h elkezdjek es visszadobod az egeszet
    és a helyszínen kicsengetnek 400 ezer forintot a markodba szted ? mert azért annyira csak nem hülye az ember hogy ha nem hozzák a normális cuccot és abból bizonyos összeg már ki lett fizetve akkor hagyja hogy elvigyék az ablakot és a pénzt is ...na nee, ilyen hülye nincs a világon

    Ez sajnos egy ilyen ipar ....elég szomorú hogy ez ilyen
    mellesleg a munkások mindegyike mondta, hogy a helyszíni javítás elvégezhető, elvégre ami jelenleg fix üveges, annak bukó formában is ugyanakkora a kerete, csak kell belevágni egy másik szárnyat amihez a bukóablak illeszkedik

    a munkások meg nem voltak köcsögök mert nem tudtak mit odatenni, mert nem volt mit, az iq blaster ugynöknek így is vissza kellett menni egy besorolócsőért mert az sem volt itt, szóval a melósok sem tudtak volna mit csinálni
    ha megnézed a képet, elárulod h 7 centi (kb) széles rést hogy tömsz be purhabbal ? mert sztem sehogy mert nem iylen széles szabadhézagolásra találták ki ahol 2 oldalról nem fogja semmi....

    most így ezeket leírva így eszembe jutott hogy oylanokért támadsz amiket már leírtam....kösz hogy ilyen figyelmesen olvastad az eddig hszeket akkor :)

Új hozzászólás Aktív témák