Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biga

    senior tag

    válasz viharhozo #12 üzenetére

    Bizony! Hajtottam már el pár mestert én is munka közben, mert egyrészt kontármunkát csinált, másrészt megpróbálta bebizonyítani, hogy ahogy az kinéz az normális, annak ilyennek kell lennie. És általában ők vannak felháborodva, mikor nem adok nekik egy fillért sem. Egy hasonló ablakbeépítésnél (társasház, közös fizetési konstrukcióban) kis híján balhét csináltam én is, mert épp csak kiláttam a gumitömítés mellett. Fél év után nagy nehezen bejelentették, hogy garanciában megjavítják. Mondom: Hohó! Hogyhogy garanciában? Én még át sem vettem a munkát! Direkt, mert bizony az selejt. Erre ők: dehogy nem, ott az aláírásom! Hoppá! Mondom akkor bemennék, és megnézném azt az átvételt, de ha gondolja, akkor rögtön rendőrrel megyek, merthogy meglepne, ha én írtam volna alá azt az átvételt. Hirtelen kiderült, hogy ja, tényleg, az nem is aláírás, csak valami légypiszok biztos ( :D ), és természetesen a kolléga máris megy javítani a hibát.

    ''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Új hozzászólás Aktív témák