Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jovanny2

    őstag

    válasz DoItYourself #716 üzenetére

    Hát, nekem is volt pár kérdésem, és örülök, hogy elolvastam, bár nem gondoltam volna, hogy segíteni fog. Például, mennyire lehet általános az a problémám, hogy valamikor az önkormányzat megváltoztatta a házszámozást az utcánkban, csak erről elfelejtett szólni, szóval azóta a helyrajzi számomhoz más házszám tartozik a tulajdoni lapon, mint amit mindenütt használunk, és ez csak most derül ki? Szerintem nem annyira, mégis van rá válasz a GYIK-ben, az önkormányzattól kell kérnem egy igazolást, és csatolni. Szerintem a te kérdéseidre is van válasz benne javarészt, de valószínűleg a közlönyben megjelent rendeletben is. Ha mégsem, akkor írj nekik az otthonfelujitas@allamkincstar.gov.hu címre, gyorsan válaszolnak. Így az, hogy szerintem mi a helyzet, annyira nem releváns, de leírom: Tetőcsere OK, télikert kialakítása is OK, és a terasz is. Az, hogy ezekre mind a nagy tetőt lógatod, szerintem nem számít, lakótér-növelés nem engedélyezett. A lépcsőt nem tudom, mintha csak belső lépcsőházat olvastam volna. Gázkazán csere szerintem simán belefér, szerintem a hőszigetelés is. A melléképület, ha a térképen rajta van, simán újraépíthető. DE (!) minden olyan munkát, ami engedélyköteles, azt terveztetni és engedélyeztetni kell, ez biztos.

    Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

Új hozzászólás Aktív témák