Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Kidus #624 üzenetére

    A macska állomány az anyámé.
    Mostanra elegem lett belôlük.
    A lapát viszonylag humánus, gyors megoldásnak tnt. Nem kínozni akartam, hanem megölni, mivel ötödjére döntött úgy, hogy a macska kaja nem elég neki, és az ebéd után leborította a gázról az ételt. A konyhába lépve azt kellett látnom, hogy elégedetten falatozik. Dühbe jöttem, a pénzünkbôl tömi mindennap a fejét, és erre még sokadik alkalommal az ebédünket is felfalná.
    Ezért ítéltem halálra, és nem azért mert ''mély depresszióm halálvágyát vetítettem ki rá''. (Ezt a marhaságot...)
    Az állataimnak jó sora van. Holnap újra elviszem Babszemet a dokihoz, mert féltem a szeme világát, pedig csak egy keverék kutya... Akkor ezek szerint bizonyosan perverz állatkínzó vagyok.

    A macskák maguk vívták ki pimasz viselkedésükkel a dühömet. Nem hobbiból utálom ôket.

    Adtam fel hirdetést, egy macskát vittek volna el, de nem adta az anyám. Kinek is kellenének ilyen csuva vidéki macskák? Bolhásak, férgesek, (Mázli kandúr gennyes harci sebektôl ékes), félvadak, pimaszak, a szomszédhoz is beszökdösnek kaját lopni.
    Tehát, két felnôtt nôstény macska, 3 felnôtt kandúr és 2 ôszi kölyökkandúr várja állatbolondok jelentkezését.

    Van egy gyanúm, hogy altatás lesz a sorsuk.

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák