Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • volandy

    senior tag

    válasz jézusom #34584 üzenetére

    Hááát lehet hogy felelőtlenség volt!
    DE!
    Ez a bőrbetegsége kb 5 éve volt. Utána elég sokáig nagyon figyeltem arra, hogy hipoallergén kaját vegyek neki. A csirkés tápot soha nem szerette, nem is vettem. Ezt a fajtát kb egy éve veszem. Soha nem volt vele baj. Amikor úgy látom, hogy már nem szívesen eszik az aktuális tápot akkor szoktam váltani. Kb egy, két évente van ez, de volt, amiből egy zsákot sem ettek meg ez volt a Happy Dog. Talán Purina dog chow volt ami a leghosszabb ideig bejött nekik, ahhoz vissza is tértünk, de a Brit, Royal, Farmina, Happy dog, Hills, Josera, Eukanuba, Taste of the will, Purizon stb.stb és most a Wolf ami leváltásra kerül. Ritka alkalom volt, hogy nem bárányost vettem nekik, talán a Dadoból vettem halast és a Purizonból kacsást. Tecsoban és a madaras áruházban soha nem vásárolok. Bocsánat a madarasban zsemlét szoktam kb kéthetente venni mást nem. A jutalomfalat is Wolf volt. Most jár le a megtakarítási programkedvezményem és levásároltam a pontjaimat így kaptam jó néhány zacskó jutalomfalatot. Mióta ráteszik a szállítási díjat 790.-t a második csomagtól így eléggé megnövekszik az ár. 8 zsák táp után felszámolnak 2370.-t még plusszba.

    Gondolom az lehetett a gáz, hogy a Wolf amiben tényleg sok a csirke és még hozzájött a kolbász és a szalonna is. Így ez már sok volt!

    Köszi a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák