Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batagy

    őstag

    válasz FruchT #873 üzenetére

    Mint javasoltam, szerintem egy jó minőségű árnyékolt USB kábellel próbáld meg először.

    Az Y kábel, egyik vége routerbe, másik vége töltőbe, valóban nem jó megoldás, mert ott feszültség kavarodás van.

    #872) King Unique

    Szerintem a külső tápos 2.5" annyi hogy a tápot külön csatin kapja. Az már mindegy, hogy a külön csati egy (másik) USB-ről jön-e, vagy külön adapterről. Amúgy is USB-s fali adaptert bárhonnan lehet venni. persze megfelelő áramerősségűt.
    Az említett olcsó ebay-jes rack (táblázatban alulról a második) ilyen külső tápcsatlakozós. Olyasmi kellhet neki, ha egy jobb USB kábel nem válik be.

  • King Unique

    titán

    válasz FruchT #873 üzenetére

    Márpedig 2,5 colosba nem nagyon van ilyen (nincs is értelme) :N .
    Azért ok, hogy töltőre rá van írva x érték, de pl. nekem is van, amire 550 mA van írva és meg se pöccinti a 2,5" 5400-as külső vinyót, holott ennek már elégnek kéne lennie...önmagában ha rádugod, meghajtja egyáltalán?
    Nyilván ez a router se tökéletes ilyen téren, egy 3,5" külső tápos lenne az igazi.

    (#874) batagy : nem akarok szavakon lovagolni, de az 2,5" rackek ugye USB táposak, vagyis 1 db kábelen megy adat és táp, a + 1 db DC bemenet / USB tápkábel csak opcionális, kiegészítésként van ott, ha 1 kábelen nem menne el. Más dolog, hogy anélkül az az ebay-es hibaüzenetet dob, de más Y kábeles, v külön DC-USB kábeles külsőknél nem muszáj a 2. vonalat csatlakoztatni, anélkül is mennek vígan.
    Én azt az eszközt nevezném külső táposnak, ami csak külön (külső) egységről képes üzemelni (3,5"), de valóban csalóka a megnevezés, ennyi erővel 2,5" külső vinyónak is, külső egység (PC, noti) adja a kraftot... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák