Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stratova

    veterán

    válasz stratova #2746 üzenetére

    A(z) (nem) ajánlás természetesen még az idézett vélemény része.

  • King Unique

    titán

    válasz stratova #2746 üzenetére

    Üdv!

    Az ICY BOX IB-250STU3+BH és IB-250STU3+BH15 is egy jó külső ház, de valóban viszonylag magas az áruk és az adott helyeken utóbbiért a 8-9k már kicsit túlzás (én 6 ezerért vettem idén). Ha nem akarsz bele 12,5 és 15 mm magas HDD-t tenni, akkor nem feltétlen muszáj ezeket venni, függetlenül attól, hogy ajánlottak.
    Az LC-25U3-Becrux szintén egy nagyon jó külső ház, előnye, hogy full alu, így nagyon jó a hőelvezetése és a rajta lévő Mini-B aljzat is stabil, kellemesen illeszkedik bele a csatlakozó. Az adott webshopban lévő "vélemény", azért kicsit sántít és szubjektív...
    - Nálam USB 2.0 portban is működik, jó oda is a kábel Type-A vége, de hisz ez alap.
    - Eleve nem Micro-B, hanem Mini-B és dugtam bele 2.0 Mini-B kábelt is, de szakadozást nem tapasztaltam.

    Ha összefoglaló tesztjeit megnézed, többen is használnak ilyet, de eddig nem volt rá panasz. Illetve csak 1 db, nevezetesen az új ASM1153E vezérlő miatt [link]. Viszont a fórumtársnál nem derült ki pontosan, hogy az ő hardvere, oprendszere-e a ludas, vagy valóban ezen vezérlő. Viszont, mivel 55AA a PID azonosítója, így frissíthető rajta a firmware és akár alvó mód is kikapcsolható. Valamint ezt a házat lehet kapni ASM1053 és ASM1153E chippel is, előbbivel nem volt ilyen probléma, nekem is olyan van.
    Tehát összességében jónak mondható a Becrux és az újabb vezérlő, esetleges alvó mód problémák se akkora gond igazából.

    =========================================================

    Ha már berendelted a BH15-öt, akkor akár maradhat is (ha az a pár kis kontra belefér), mert mindenképpen a jobb külső házak közé tartozik és az is PID: 55AA, ami megint pozitívum. De, ha megnézed az összefoglaló táblázatot, akkor láthatod, hogy akad még jó külső rack olcsóbban is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák