Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Ðávid #1874 üzenetére

    Helló,

    Semmi gond.
    Igen, az IB-231StU3-G pont ki is felejtettem a listából...ezeknél az a helyzet, hogy, ahogy más házakat, úgy ezeket is többféle vezérlővel és firmware-rel szerelik, és van amelyikkel kompatibilis a HDS, van amelyikkel nem. Legalábbis a sima 3.0 verzió esetében így van, de akkor ezek szerint az IB-231StU3S-G modell is hasonló. Tiedben milyen chip van, mi a VID-PID azonosítója (USBDeview)? Márészt SMART adatokat ki lehet olvasni egy rakás más programmal is [link], valamint az itteni HDS topikban diskurálhatsz a fejlesztővel, küldhetsz neki riportot és esetleg akár korrigálni is tudja egy új programverzióban. Illetve a gyártói oldalon is megadja a kompatibilis eszközök listáját [link], [link].

    Az IB-252StU3 esetében a másik fórumtárs nem panaszkodott melegedésre, de attól még lehet, hogy kevésbé jó hővezetés tekintetében. Mit jelent, hogy melegebben, azonos körülmények és terhelés mellett, x fokkal többet mutat a program?

    RAID megoldások azért drágábbak, ha van rá keret, akkor meg lehet lépni. Viszont adatmentő szakik szerint, az adatbiztonság egyik alapeleme, az egymástól független, fizikálisan külön eszközön történő tárolás.

    Majd be lesz, illetve bővítve lesz, mint mondtam van adósságom, amit majd, igyekszem rendezni, + szerkesztőtársam is átnézi és rábólint... :)

    (#1876) Tesla93: akkor akár lehetsz itteni topikban az első, aki bemutatja, megosztja a tapasztalatokat. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • tpeter77

    addikt

    válasz Ðávid #1874 üzenetére

    szia

    Látom te vettél RaidSonic IB-231StU3S-G külső házat (vagy a párod).
    nézd meg ezt a képet http://i.imgur.com/b3O1JTA.jpg

    Meg tudnád irni a hiányzó adatokat?
    JMicron 2033x M.P. Tool progiban mentsd le a screenshotot, amin a VID/PID/SN és a FW version alul látszódik, hogy ezek meglegyenek.
    Lásd az alábbi képet, igy kérném:

    [link]

    az eSATAp miatt érdekes számomra, mert ami nekem van Delock azon még FW-t kell frissítsek, mert csak 2 perccel leválasztás után állítja le a vinyót.
    RaidSonicod, ha jól olvasom, azonnal leállítja a lemez pörgését.

    Köszönöm szépen!

Új hozzászólás Aktív témák