Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Bélabácsi #1351 üzenetére

    Hát, ezek szerint az újabb gyártású rackeket már mind ASM1053/-1153E chipekkel szállítják, ami szívás... mert nincs hozzá firmware és MP Tool flashelés se akar ezekkel működni —► alvó módot, leválasztás utáni HDD leállítást vsz nem fogod tudni beállítani... :N
    Nemrég vett vki ugyanilyen racket, de ASM1051 chippel. Gyárilag nála se voltak ezek beállítva (nálad sincs, mindenhol X és Never), de egy flasheléssel könnyen megoldotta [link]. Esetleg, amit ő beállított, azt megpróbálhatod te is, de gyanítom a 1x53 chip miatt hibaüzenetet fog dobni...
    Az a Windows registry buhera csak egy "másod beállítási szint", mert OS-től is függ, h leállítja-e, de elsődlegesen a vezérlőchip és annak firmware beállításai határozzák meg. Értelemszerűen, ha már ott nem támogatott, akkor hiába állítasz bármi mást...

    UASP mód jó kérdés, azt hirtelen én sem tudom, h működése pontosan minek a függvénye, rack firmware-ben kéne-e még vmit bekapcsolni, v csak szimplán megfelelő alaplap, driver kell hozzá, utána kell nézni.

    (#1352) BullZeye: küllemre valóban pofás, de infók, tesztek tényleg nem nagyon találhatóak róla, itt topikban se vett ilyet még senki... :N Viszont ezen bemutató [link] alapján látszik, h kb. olyasféle, mint az LC-Power 25U3 Becrux [link]. Egyik sem csavaros HDD rögzítésű belül, mind2 miniUSB csatlakozós, formára is hasonlóak. Az előbbi link képein nem látszik pontosan a vezérlőchip feliratozása, de eme oldal infója alapján ASM1051. Bár azóta lehet ezt is már 1x53-as chipekkel dobálják...
    Én 1053-nak nézném elsőre. Jó, h találtál egy normális felbontású képet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák