Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muton

    addikt

    válasz King Unique #3233 üzenetére

    igen. meg lehetett volna próbálni, mint ahogy páran megtették és megkapták a 3. évet, de lusta voltam. meg ha tönkremegy, akkor az lesz a legkisebb problémám. bár ha sikerül összehozni a 3 vinyós mentést, akkor az még jó, de akkor meg majd lehet kínlódni a szinkronizálással....
    nem hiába mondják, hogy a semmid sincs, akkor problémád sincs

    amúgy nagyon kis pöpec ez a WD Elelements (WDBUZG0010BBK), eddig passportom volt, de ez tényleg alig nagyobb a vinyónál. nem tudom, h hol van benne az elektronika. a felülete matt, az jó, mert a fényes passportba a por valahogy belemaródott, lehet, h ezen kevésbé lehet majd látni. halk, de jobban vibrál, mint a passport, gondolom azért, mert abban volt egy csomó gumibak a hdd és a ház között, a hd sentinel szerint egy Scorpio blue van benne 8 mb rammal, model számot sajnos nem ír. egy esata/usb-s sharkoon dokkolóhoz képest nagyon gyors, elégedett vagyok vele. másolásánál (kb 400BG) felment 42 fokra, lehet, h a fém verzió jobb lett volna 5e-el többért... na mindegy. egy problémám van, hogy ha indítok rajta a scandisket, akkor az explorer exe elkezdi a ramot enni, kb 10 mp alatt eléri a Gb-ot, és leáll, szóval nem tudtam felületellenőrzést csinálni, pedig szerettem volna, mégis új a cucc... hogy most ez win7 vagy usb3 vezérlő vagy wd hiba-e, azt nem tudom.

    Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Új hozzászólás Aktív témák