Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz freaghill #48 üzenetére

    nofene, milyen összeszedett válasz ;] köszi!

    elsősorban nem tanulni óhajtok, inkább csak melózgatnék, úgy értettem, hogy itthon mit érdemes szakmát tanulni, amivel kint el lehet indulni.
    osztrkia/, esetleg német csak átmeneti célpont lenne, hosszabbtávú cél ausztrália vagy kanada lenne, főleg az angol miatt. rosszul vagyok a némettől, undorító nyelv szerintem, de muszáj valahol elkezdenem a gyűjtést, elég szép összeg kéne indulótőkének a hosszabb távú célomhoz. majomisztánban meg az életben nem szedem össze legálisan.
    ami miatt osztrákoknál kezdek, az egyrészt az, hogy exem (aki felsőfokú németből, így tud segíteni, pláne az elején, illetve együtt laknénk)-mel indulnék bécs vagy környékére, másrészt edzőpajtim, akivel jó két éve edzek, ő németül gagyog alapszinten, ő szintén jönne ősz körül. én meg köv. héten startolok támogatott német nyelvképzésre.

    targoncát/markológép kezelést már javasolta más is, hogy egész kellemesen lehet kint keresni, cska még nincs ilyen szak"irányom". de agyalok rajta.

    színezik a tojást? lol, nem is hallottam. kenyér nem gond, elvagyok a barnával, bár kevés kenyeret eszem.
    ami még kritikus kérdés nálam, az a hús. tényleg olyan drága? (állítólag az itthoni 2xese)

    a többi összefoglalót köszi, nagyjából erre számítottam/ilyeneket mondtak, halottam.

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák