Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • psycroptic

    őstag

    válasz vzozo #426 üzenetére

    Köszi! :R Ezekre a dolgokra már félre van téve a pénz. Február óta magánúton német-tanárhoz jártunk és mostanra lett meg az az erős alap nyelvtudás, hogy egymagunk helytálltunk egy állásinterjún. Vagyis kettőn, de az elsőt visszamondtam, mert azok még ennyit sem akartak fizetni, de felvettek volna. A nyelvet meg nagyon gyakorolni kell, hogy esetlegesen a fizetősebb szakmámban(pénzügyi) dolgozhassak. És azt itthon szerintem nem tudjuk megszerezni.(nyelvtudást) Így is a különbözeti vizsgát kell tegyek, hogy használhassam a mostani képesítésemet. De ehhez(targoncavezető/raktáros) nem kell sok "ésszel" rendelkezni(nem sértésként szánom) ahhoz, hogy a továbbiakban a megéljek és tovább tudjam tanulni a német nyelvet. Azt egyébként a munkáltatónak tudnia kellene, hogy lakcím nélkül nem lesz adószámom és biztosításom nem? Pedig velük úgy vagyok megegyezve, hogy a szerződés aláírásához már viszem ezeket az adatokat magammal és az aláírt munkaszerződéssel fogok lakást keresni. Akkor csak fecsérelem az időmet? Mert a munkaszerződéshez az itthoni lakcímemet fogja használni amit majd a lakás bérbevétele után módosítunk.

    [ Szerkesztve ]

    PSNID: Tomy83PS

Új hozzászólás Aktív témák