Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orkester

    senior tag

    válasz lajafix #331 üzenetére

    Én voltam már náluk és több ismerősöm is, még senki nem panaszkodott. Csekket is időben küldték mindig és el is könyvelték, persze. Sőt januárban még pénzt is küldtek vissza postán, mert állítólag túlfizettem.
    Nem mondom, hogy minden áron náluk lennék, de általában a legolcsóbbat választjuk...persze lakásbiztosításnál nem feltétlenül az ár dönt.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

  • orkester

    senior tag

    válasz lajafix #334 üzenetére

    Nem igazán értem, hogy miért támadsz?
    Azért problémás a hozzáállásom mert nem akarok a szükségesnél többet fizetni? Inkább évi 100E-ért kössek, csak, hogy ha talán balesetet okozok, akkor a biztosítóm azonnal fizessen? Ráadásul miért kéne azt feltételeznem, hogy a Köbe nem akar majd fizetni? Fizetek egy szolgáltatásért és bízom benne, hogy teljesítik amit kell. Mi a garancia arra, hogy a drágább biztosító korrektebb lesz az esetemben? Ennyi erővel adjak kétszer annyi pénzt a szemétdíjra, hogy biztos elvigyék és ne büdösödjön az utcán a szomszédok sajnálatára, mert az hallottam, hogy a múltkor a másik utcában nem nagyon akarták elvinni a kukát? Na ne. :N

    [ Szerkesztve ]

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

  • orkester

    senior tag

    válasz lajafix #356 üzenetére

    Szerintem senki sem kíváncsi már erre a vitára. Ha jövőre nekem is pl az Allianz lesz a legolcsóbb akkor lehet vállon veregetni, addig meg utálni. :) Nekem évi 15E Ft sokat jelent. Az, hogy hallottam, hogy "szívat" egy dolog, még nem tapasztaltam...azt is hallottam, hogy a h1n1 oltással mikrochipet is kapunk.
    Majd ha ütközök, gyorsan elhajtok, nehogy a Köbe pénzére kelljen várni. :))

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Új hozzászólás Aktív témák