Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SztiviVander

    őstag

    válasz pintyo68 #653 üzenetére

    muhaha. nekem is visszatért a korlát :)
    most hívtam az ügyfélszolgát, azt mondja megnézte a "technikai háttércsoport" (valszeg a "töketlen balf@szok" nem volt elég szofisztikált ezért lett ez a nevük), és állítólag ma reggel 9kor levették a korlátot. Hát mondom akkor rossz gombot nyomtak mert pár napja már feloldódott, ma viszont visszakerült. És ráadásul ma 0 órától él az 5GB-os csomag, úgyhogy mondtam villámsebesen szedjék le mert ez a csomag nem korlátozható. Először azt mondja hogy hát elvileg 72 óra a korlát feloldása, aztán eljutottunk oda hogy holnap reggelre le kell hogy kerüljön. Mondtam hogy nagy ajánlom hogy így legyen... Fingjuk sincs ahhoz a szoftverhez, szerintem még kell nekik vagy fél év mire hívnak majd valakit aki ért is hozzá és beállítja normálisan (pl. hogy tényleg csak p2p -re korlátozzon, rögtön vegye le a sebességet p2p használatkor, és hogy ne számlazáráskor oldódjon fel). Valszeg ezért oldódott fel egyébként sokaknak már számlazárás előtt, meg összevissza időpontokban mert próbálkoznak vele hogy rendesen beüzemeljék. Mint a gyakorlat mutatja nem igazán sikerül nekik :D

Új hozzászólás Aktív témák