Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz pintyo68 #560 üzenetére

    Érdekes, nekem nincs korlátozva.
    Annyi volt, hogy kb 2 hétig szervízeltek valamit a lakhelyem közelében lévő EDGE antennával és nappközben nem ment csak olyan 1-2kb/s -al a net.

    Én EDGE területen lakom, általában olyan 5-10kb/s -el tudok netezni és ha kell valami pl. torrentről akkor 2-3 napig ugy hagyom a gépet és szépen leszedi 6-8kb/s -el (700MB). A muszáj nagy úr :DDD Amikor meg úton vagyunk akkor viszem a laptopot és nyomatom a torrentet... Ekkor olyan 2giga lemászik.

    Az mondjuk biztos, hogy ha akármilyen korlátozást kapok (figyelmeztetés nélkül) akkor nem fizetek egy csekket sem. T -nél volt már ilyenem, hogy felmondtam a hűség lejártával a szerződésem de ők valamit elrontottak és tovább jöttek a csekkek. Késöbb meg jött a behajtó cégtől a papir, hogy fizessek be x összeget. Nos én nem fizettem, pár hónapja jött egy újabb, ami tartalmazott x % kedvezményt de csak abban az esetben ha 8 napon belül befizetem. Beszarok, már ez is akciós. Természetesen ezt sem fizettem be.

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

  • zoo8800

    veterán

    válasz pintyo68 #560 üzenetére

    Nekem tegnap még ment, már két napja nincs bilincs. Pedig lassan 40 MB-ot böngésztem vele + tegnap lejöttek az emailjeim. Most be vagyok tojva. Jó ez a terror.

    Én 12-én délután hívtam őket, mééé nem szedték le 11-én a bilincset. Azt mondták, 21-ig marad. Erre 2 órával később ment rendesen. Ne haragudj rájuk, a pannon egyszerűen nem ért az internet szolgáltatáshoz, mi vagyunk a tanulópénz. Remélem pár hónap alatt begyakorolják.

    Én drukkolok nekik, hajrá pannon! Gyenge kezdés, erős folytatás... :F

    rip and tear, until it is done

Új hozzászólás Aktív témák