Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hammer14

    csendes tag

    Üdv szintén HALAK !

    Minket szó szerint beetetek! :((( Már régóta olvasom a témát azaz egy szép kis kalandom volt nekem is a pannonnal! Tudniillik város szélén lakok szolgáltatók nem hozzák el a kábelt,és a telefont marad a vezeték nélküliség. Már filózott a család költözködés után hogy mi legyen,legyen korlátos net?? Hát jött is a jó ajánlat dec4 én meg is kötöttük a szerződést 2 évre ráadásul.... Már ez hiba volt.... a lényeg hogy haza értem a pofás kis modemmel,gyorsan feltelepít net bejön,ohh fasza nézem gyorsan a kapcsolódás tipusát hát EDGE nah mondom király biztos be kell állítanom vmit úgy ahogy a Vodafone--nál is csináltam már pár helyen. Hát nem zöld maradt a kis led nem jöt meg a kedvelt cián szín.. Nah két napig kínlódtam vele rakosgattam ide oda ablak alá SEMMI. Felhívtam A 1220 erre kérdezték a helyrajzi számot minden szart amire csak annyi válaszom volt hogy a nyáron építettek 500m re egy tornyot egy ház van össz vissz mellettünk nem igaz hogy nincs jel!!! DE igaz nem volt öcsém ezeknek a balf..oknak. Csináltam egy antennát feltettem a ház tetejére de úgy hogy a ház tetőtől kiér még 2m-re. Megjött a ciánk kék színecske töltöttem is egyből torrentel természetesen. Erre 3 nap után korlátoztak,amit én még nem tudtam mert ugye E-mail nincs a világon vagy vmi amivel értesítsenek. Újratelepítettem a rendszert hogy biztos Windows hiba mert az is legalább olyan fasza mint a pannon.. A sebességem maradt 15k felhívtam az ügyfélszolgálatot ahol kiborítottak hogy már dec 5 én korlátoztak mert úgye a hálózat veszélybe volt. Mondom ember 5 én én még antennát szereltem a tetőn javába,akkor még csak edge hálózat volt.Erre utánanéztek ez volt dec10 környékén kb és közölték hogy január 5 én oldják fel a cuccost . Itt kaptam agyvérzést,skizofréniát,mániás depressziót és kényszer mozgást,és még kiabálást a telefonon keresztül a jelzőm csak anyi volt hogy a kagylón keresztül húzlak ki a forgó székedből te......... de itt már letették és jobb is volt ezt aztán rögzítehtték :C Jah az a rész kimaradt hogy mikor nem volt csak EDGE azt tanácsolták cseréltessem ki a készüléket mert rossz!! Ezt elomdtam a pannon ügyintézőnek is erre annyit mondott hogy 2 hét mire ki tudják cserélni vagy megjavítani.. vagy nézzem meg más helyen ahol biztos van térerő!! Egy haveromnál megnéztem aki szó szerint a pannon torony tövébe lakik és ott is csak 70% volt szóval annál közelebb már csak akkor lehettem volna ha felülök a torony tetejére laptoppal a kezemben. :W :W

    Ha én azt mondom hogy biztos akkor lehet ! Egy átlag ember 10 perc alat 3x hazudik ! Te átlagon fölüli vagy?

Új hozzászólás Aktív témák