Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zcsucs

    csendes tag

    Sziasztok.
    Pont most voltam bent egy Pannon üzletben nem internettel kapcsolatban, de beléptem és pont valaki netet akart venni, a csajszi készséggel tájékoztatta, hogy 7,2-t tud a háló de valóságban 1,8-2 körül fog mindig szaladni. Persze mindjárt elő is fizettek egyre persze 2 év hűséggel. Mikor elmentek megkérdeztem a babyt, hogy mennyit adnak el naponta, azt mondta, hogy nagyon sokat napi 8-10 db, de volt olyan idő amikor nem volt modem, fel kellett iratkozni és nem kicsi várólisták voltak. Mikor megkérdeztem, hogy arról miért nem tájékoztatják az ügyfelet, hogy a Pannon akármikor korlátozhatja az 1,8Mbps 120kbps, akkor a csajszi kiakadt, hogy Ő ilyet nem is hallott, úgy tuja, hogy csak P2P és, hogy ezt neki nem mondták és nem is gondolta volna, hogy ilyen van, azt viszont tudta, hogy a 120 pont semmire nem elég.
    Gondoljatok bele: ez a bolt egy hiperben van egy eldugott ponton van, ha innen kikerül napi 10, akkor összesen hány előfizető csatlakozik a hálóra napi szinten??? Persze, hogy veszélyeztetve van a hálózat, de kinek a hibájából? Nem értem, ha már mindenkit korlátozni kell, akkor miért adnak ki még előfizetést??? Egy koncertre se adhatsz el több jegyet csak amennyi a kapacitása a teremnek, vagy lekorlátozzuk az emberek szélességét, hogy többen elférjünk és többet kaszálhassunk???
    Egyébként ezt is megkérdeztem a 1220-tól és össze-vissza hebegtek-habogtak.
    Kiábrándító a magatartásuk.

    Egyelőre senki nem ragált (blikk, homár, Juszt), nagyon várom.

Új hozzászólás Aktív témák